Jump to content

Usb Shield

sxenixd

Recommended Posts

Hayır yanlış bilgi vermeyelim. bende nod32 kurulu. arkadaşımın usb belleğini taktım. nod32 hemen devreye girdi autorun.inf dosyasını silmemi istedi sildim sorun çözüldü :D

Hayır yanlış bilgi vermeyelim. bende nod32 kurulu. arkadaşımın usb belleğini taktım. nod32 hemen devreye girdi autorun.inf dosyasını silmemi istedi sildim sorun çözüldü :D

Aynen katılıyorum. Bende kaspersky sayesinde usb aygıtlardaki virüslerden kurtuluyorum :)

Sen Kaspersky ı güncelleyene kadar arada geçen zamanda usb shield kendini daha çabuk günceller daha hızlı bulur ayrıca kaspersk sadece usb virüs taraması için yapılmamıştır ana virüs programları yanıda bunun gibi programlar kullanmak akıl karıdır herzaman Bizim okuldada var ayrıca deepfreeze ve avg kurmuşlar usbshield , deepfreeze ve avg den önce bulup ötüyor ondan sonra avg ötmeye başıyor o ötene kadar da sen silmiş oluyorsun

Konu Paylaşımı Güzeldi.;)

Peki USB aygıtlarını (Flash Bellek ve USB Hard Disc) Bilgisayarlardan gelecek virüslerden korumak

için ne yapmalıyız.

Konular genelde PC leri koruma amaçlı ama USB Aygıtlarını Virüs vb korursak

zaten Bilgisayarlarada bulaşmasını önlemiş oluruz.

• 9 ay sonra...

Evet Sonucta iyi etkili bir proğram kullanmaya değer Bende Kİs 2009 kullanıyorum ama yeri geliyor.Ünlü Virüs proğramları bile bulamayabiliyor.Yardımcı olmak için iyi bi tercih paylaşımdan dolayı saol arkadaşım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...