Jump to content

Bu Dosyalar Nasıl Açılır

Sirius

Recommended Posts

arkadaşlar iyi geceler az önce netten swat 4 ü indirdim 6 part idi. daha sonra partları açınca karşıma aşağıdaki gibi dosyalar çıktı ben bu pyunu nasıl çalıştırabilirimnacaba bu dosyalardan setup nasıl yapılacak? şimdiden cevaplar için saolun

swat4ft6.jpg

dosya uzantılarını görünür hale getir sonrasında dosyaların .r01 .r02 şeklinde isimlendirilmiş olduğunu göreceksin bunların içerisinde bi de .rar olan bi dosya olacaktır ona sağ tıklayarak çıkartman gerek sorunsuz bi şekilde hallolacaktır.

uzantıları görünür yapmak için herhangi bir klasörde araçlar\klasör seçenekler\görünüm\bilinen dosyalar için uzantıları gizle seçeneği var onun işaretini kaldır tamam de uzantılar görünür olur bu sayede ismi sırf .rar olana sağ tıklayarak çıkartma işlemini yapabilirsin

dosya uzantılarını görünür hale getir sonrasında dosyaların .r01 .r02 şeklinde isimlendirilmiş olduğunu göreceksin bunların içerisinde bi de .rar olan bi dosya olacaktır ona sağ tıklayarak çıkartman gerek sorunsuz bi şekilde hallolacaktır.

uzantıları görünür yapmak için herhangi bir klasörde araçlar\klasör seçenekler\görünüm\bilinen dosyalar için uzantıları gizle seçeneği var onun işaretini kaldır tamam de uzantılar görünür olur bu sayede ismi sırf .rar olana sağ tıklayarak çıkartma işlemini yapabilirsin

dostum saol yardımın için ama hepsi .zip uzantılı bak resim de de gösterdim yapamadım bir şey gene

swat4awf5.jpg

rip mi bu oyun?

eğer ripse ki gördüğümden anladığım rip olduğu

setup.bat dosyasını çalıştırman gerek yok olmadı

.ace uzantılı bi dosya gördüm

winace isminde winrar winziple aynı görevi gören almanların yaptığı bi program vardı onu dene

ama öncelikle setup.bat -_-

rip mi bu oyun?

eğer ripse ki gördüğümden anladığım rip olduğu

setup.bat dosyasını çalıştırman gerek yok olmadı

.ace uzantılı bi dosya gördüm

winace isminde winrar winziple aynı görevi gören almanların yaptığı bi program vardı onu dene

ama öncelikle setup.bat -_-

setup bat ı çift tıklıyorum tammalndı devam için bir tuşa basın diyor basıyorum kapanıyor. winace yi kurdum ama yapamadım gene olmadı

oluşturduğu klasörlerin birisinin içerisinde oyunun .exe si vardır onu çalıştırıp oynayabilirsin

bu arada biraz acele edersen kardeş gidip uyuyacağım valla işini halletmeden gitmeyeyim istedim ayrıca bak orada bi klasör daha var sound add on diye sesleri dahil etmek için oradaki setup'ı da çalıştırmalısın

Zip Uzantılı Dosyaların Hepsini Seçip Aynı Klasöre Çıkarcaksın Bukadar Basit...

Evet çıkan rarlı dosyalardan herhani birinin üzerine tıklayıp dosyaları çıkart dediğin zaman bu sefer normal dosyayı çıkartıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...