Jump to content

Sp3 Entegre Sorunu (nlite Ile)

Recommended Posts

Arkadaşlar başlıkta belirttigim gibi servis paketimi entegre edemiyorum entegre edildi gibi oluyor nLite açtıgımda özellik olarak Sp2 gözüküyor. Neden olabilir?

yada manuel olarak nasıl entegre ederim?

Manuel Eklemeyi dene yani Başlat > Çalıştır'a

XPSP3 exesi /integrate:XP SP2 Klasörün[/CODE]

yaz olur belki

nlite ile yapsam daha saglıklı olurdu genede saol. Başka önerisi olan var mı?

Sp3 entegre ederken nasıl bir sorun yaşıyorsunuz anlamadım ama RyanVM Integrator

ile de entegre edebilirsiniz.

Bildiğinizi düşünüyorum ama yine de oluşabilecek hataları asgariye indirmek adına,

tüm dosyaları masaüstüne kopyalayıp entegre etmeyi deneyin bir de.

Masaüstünde XP adında bir klasör oluşturun, sizde var olan xp cd'sinin içeriğini bu klasörün

içine kopyalayın. Sp3 yine masaüstünde bir yerde olsun. Bundan sonra ister komutla program kullanmadan,

isterseniz de nLite yada Rvmi kullanarak entegre etmeyi deneyin.

Sp3 entegre ederken nasıl bir sorun yaşıyorsunuz anlamadım ama RyanVM Integrator

ile de entegre edebilirsiniz.

Bildiğinizi düşünüyorum ama yine de oluşabilecek hataları asgariye indirmek adına,

tüm dosyaları masaüstüne kopyalayıp entegre etmeyi deneyin bir de.

Masaüstünde XP adında bir klasör oluşturun, sizde var olan xp cd'sinin içeriğini bu klasörün

içine kopyalayın. Sp3 yine masaüstünde bir yerde olsun. Bundan sonra ister komutla program kullanmadan,

isterseniz de nLite yada Rvmi kullanarak entegre etmeyi deneyin.

sp3 dosyasını upload edersen deniyip sonucu sana söyleyebilirim saygılarımla...

sp3 dosyasını upload edersen deniyip sonucu sana söyleyebilirim saygılarımla...

Benden önce birileri etmiş şansıma.. ;)

Buyrun;(sp3 final türkçe)

http://download.microsoft.com/download/4/7/9/4797a8f7-bf89-45ae-ad3d-900d0714096e/WindowsXP-KB936929-SP3-x86-TRK.exe[/CODE]

Benden önce birileri etmiş şansıma.. ;)

Buyrun;(sp3 final türkçe)

http://download.microsoft.com/download/4/7/9/4797a8f7-bf89-45ae-ad3d-900d0714096e/WindowsXP-KB936929-SP3-x86-TRK.exe[/CODE]

bu nlite'ye girerse çok kötü olur:)

arkadaşım bizdekide orjinal benim sorunum entegre ile ;)

Senin yapmak istediğin sp2 nin üstüne sp3 entegre etmek bunu yapmak yerine direk sp3 kullansan ve onun üstünde değişiklik yapsan daha iyi olacak saygılarımla...

Senin yapmak istediğin sp2 nin üstüne sp3 entegre etmek bunu yapmak yerine direk sp3 kullansan ve onun üstünde değişiklik yapsan daha iyi olacak saygılarımla...

yada serviis paketi nasıl silinir.Ben kotalı kullanıcıyım elimde sp2 var onun için ugraşıyorum.

yada serviis paketi nasıl silinir.Ben kotalı kullanıcıyım elimde sp2 var onun için ugraşıyorum.

Tam olarak amacını yazarsan net bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

SP3 mü entegre edeceksiniz, sp2 mi sileceksiniz, hazırını neden kullanmıyorsunuz? ;)

arkadaşlar öyle diyorsunuz da adamın neti kotalı olabilir ondan indirmiyordur.

Bu arada arkadaşlar XP CD'sine Sp3 Entegre ederseniz Sadece gerekli dosyalar güncellenecektir.Yani sp silme olayı vb. yok.Kardeşim en sağlıklı nLite değil manueldir.Tabii sen bilirsin yine de.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...