Jump to content

32 Bitmi 64 Bitmi?

delidolu_5

Recommended Posts

arkadaşlar sistemimin temel olarak özelliklerini sayayım

intel C2Duo 1.80Ghz@overclocked 2.43 ghz

gigabyte 945 gzm s-2(rev -3 ) anakart

gforce 6200 le ekran kartı(1 aya yükselticem)

1x1 gb ram800 mhz

vs vs benim 32 bitmi 64 bitmi kullanmam daha faydalı olur?

32 Bit Kullanman Daha Faydalı Olur Çünki Çoğu Program Ve Driver 32 Bit e Göre Dizayn Edilmiştir Bu Sebepten Dolayı Sorun Yaşayabilirsin Ama Ben Bulurum Sorun Değil Diyorsan 64 Bit Kullanman Yararına Olur Gözle Görülür Bir Performans Değişikliği Olur Sisteminde.

32 Bit Kullanman Daha Faydalı Olur Çünki Çoğu Program Ve Driver 32 Bit e Göre Dizayn Edilmiştir Bu Sebepten Dolayı Sorun Yaşayabilirsin Ama Ben Bulurum Sorun Değil Diyorsan 64 Bit Kullanman Yararına Olur Gözle Görülür Bir Performans Değişikliği Olur Sisteminde.

arkadaşım sürücü tarafından bir sorun yaşayacagımı düşünmüyorum çünkü tüm donanımlarımın kurulum cd si mevcut ve tüm donanımlarım tanınmış markalar 64 bit e destek verdiklerini düşünüyorum.sırf bu yüzden bir arkadaşta gördüm ve ubuntu cd si bakıyoruım biraz da linux denicem :D

İyi bir sistem konfigürasyonu ile 64 bit kullanmak daha faydalı..

Senin sistem özelliklerine baktığımızda 64-bit için uygun bir donanım ortamı yok.. ( kağıt üzerinde olsa da )

Xp dahil tüm vista işletim sistemlerinin 64- bit sürümünü test etmiş biri olarak 32- biti öneririm..

64-bit işletim sistemlerinden en iyisi Xp-64 bit yalnız o da ingilizce

Vista sürümlerinden en iyi performansı da Ultimate 64-bit sürümü veriyor..

32-bitten şaşmamanı öneririm..

Ayrıca bir arkadaşın bahsettiği gibi 64-bit işletim sistemi kullanırsan bir çok driveri yüklemekte sıkıntı yaşayabilirsin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...