Jump to content

Hangi Antivirüs Programı

mehmetali00

Recommended Posts

arkadaşım kasperden şaşma derim ben her ikisinide denedim ama kasper den çok memnunum özellikle komşumdan süreklı ag saldırısı geliyor ve çok basarılı kasper bu konuda ben 7.0.125 kullanıyorum 8 de kurdum ama biraz fazla kastı 8 tekrar 7 ye dondum anahtarı kara lısteye düşüyorsa onunda kolayı var bu denileni yap yıllarca kullan

Kaspersky 7.0 KEY derdine son!!!

Free KAV/KIS 6.0/7.0:

1- Önce Kaspersky internet security proğramını kurun ama proğramı çalıştırmayın

2- Kaspersky’i görev çubuğundaki sağ alt tarafta bulunan (başlangıç otomatik proğramlar bölümünden) mause ile sağ tuş yaparak çıkış (exıt) yapın (kapatın)

3.Başlat\Çalıştır kısmından "regedit" komutunu yazıp enter deyınız

4.Kayıt defterinden şu 3 anahtarı siliniz.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorag e

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Cryptography \RNG

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertif icates\SPC\Certificates[/color]

4.Kaspersky'i çalıştırınız.

5.Aktivasyon penceresinden deneme sürümü için 30 günlük key isteyiniz.

Not:

Bahsettiğim anahtarları silmekte tereddüt edenler yedeğini alabilirler.Ben bir sorunla karşılaşmadım. En azından Kaspersky'nin can sıkıcı uyarısından kurtuldum. Bu arada biraz açıkça söyleyeyim ki,burdaki olay şudur,sürekli kara listeye alınıp key aramak yerine 30 günde 1 bu anlattığımı yaparak uzun yıllar kaspersky'ı rahatça kullanabilirsiniz.

Valla Ben Şimdi ye Kadar Bir Çok Anti-Virüs Kullandım En Koruyucu ve Sağlam Bu Diğerlerine Göre Ama Bazı Dosyalara Göz Yumuyo Onları da Elle Sileriz :) Ama Olsun Süper Bir Anti-Virüs

• 2 hafta sonra ...

bence bi yerden panda Antivirüs 2008+firewall bul kur bende o var sistem p4 .2.4 ram 1 gb hiç kasma falan yapmıyo üstelik son derce güvenli her türlü crack vs sitesine giriyorum daha bi sorun yaşamadım kesinlikle tavsiye ederim iç işleri bakanlığı bile bunu kullanıyo:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...