Jump to content

Görsel Eğitim Seti Hazırlama

bordo22m

Recommended Posts

Arkadaşlar bana bir konuda yardım ederseniz sevinirim. Ben görselegitim.com un hazıramış olduğu gibi bir görsel eğitim seti hazırlamak istiyorum. bana yardım ederseniz sevinirim. Lütfen ayrıntılı bir bilgi verin şimdiden teşekkürler

b-231950-görsel.jpg

arkadaşlar yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler

Yardım edecek yokmu arkadaşlar

Camtasia ile görsel ders hazırlayabilirsiniz.

Program forumda mevcut.

.

benim bildiğim camtasia ile ekran görüntüsü yakalanıyor bunun dışında görselegitim.com daki gibi set hazırlanmıyor yardım ederseniz sevinirim ilginize teşekkürler

benim bildiğim camtasia ile ekran görüntüsü yakalanıyor bunun dışında görselegitim.com daki gibi set hazırlanmıyor yardım ederseniz sevinirim ilginize teşekkürler

Demek Görseleğitim.com'daki gibi set hazırlanamıyor.

Tamam, o zaman bana şu resimdeki yazıyı açıklayabilir misiniz? Ben İngilizce bilmiyorum da :clapping:

camtasiawx8.jpg

.

Demek Görseleğitim.com'daki gibi set hazırlanamıyor.

Tamam, o zaman bana şu resimdeki yazıyı açıklayabilir misiniz? Ben İngilizce bilmiyorum da :clapping:

camtasiawx8.jpg

.

öyle bir site yok www.gorselegitim.com/movie diye biraz daha açıklarmısın ayrıca benim demek istediğim www.gorselegitim.com daki yan tasrım menülerin olduğu kısım demek istediğimi anladınız umarım yardımcı olursasnız sevinirim

Bahsetmiş olduğun eğitim setini yapmak zor değil kolay ben mantığını anlatayım sana ve uygun programlarıda söyleyeyim

Öncelikle eğitim videolarını güzel bir şekilde camtasia ile hazırla sesli sessiz artık nasıl istiyorsan. Bunlar bir kenarda dursun

Şimdi Flash programı kullanmasını biliyorsan kolay zaten basit bir işlem yapıcan. Sol tarafta buton linklerin olucak. Her biri buton görevi yapacağı için her defasında yanılmıyorsam loadmovie komutu ile hepsini yan sahneye çağırıssın al sana fıstık gibi eğitim seti

loadMovie("swf1.swf");

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Büyük ihtimal ilede o eğitim setleri bu şekide hazırlanıyor

Bahsetmiş olduğun eğitim setini yapmak zor değil kolay ben mantığını anlatayım sana ve uygun programlarıda söyleyeyim

Öncelikle eğitim videolarını güzel bir şekilde camtasia ile hazırla sesli sessiz artık nasıl istiyorsan. Bunlar bir kenarda dursun

Şimdi Flash programı kullanmasını biliyorsan kolay zaten basit bir işlem yapıcan. Sol tarafta buton linklerin olucak. Her biri buton görevi yapacağı için her defasında yanılmıyorsam loadmovie komutu ile hepsini yan sahneye çağırıssın al sana fıstık gibi eğitim seti

loadMovie("swf1.swf");

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Büyük ihtimal ilede o eğitim setleri bu şekide hazırlanıyor

flasha o kadar hakim değilim bana bir şablon oluşturup gönderirimisin yani sol buton taafı önemli umarım çok şey istemiş olmam

öyle bir site yok www.gorselegitim.com/movie diye biraz daha açıklarmısın

Buyrun olmayan siteden bir adet video linki :

Please register to see this content.

Son olarak şunu söyleyebilirim. Camtasia'nın nasıl kullanıldığını, özelliklerini biraz araştırıp öğrenirseniz sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum.

işin özü o sitedeki program delphi ile hazırlanmış olup video olarak da flash dosyası kullanmaktadır... programcılar database ismini verdiğimi büyük doyaya flash dosyasını hex koda çevirip içinde birkaç kelime kırparlar kimse açamsın diye delphi ile yapılmış program da videoyu izleyince delphi otomatik olarak kırpırdığı kodalrı tekrar yazıp izlenir.......

Evet sadece flash değil o kısım delphi visual basic yada c# ile de yapılabilir zor değil zamanım olursa yazarım bir şablon

Bekliyorum

Arkadaşlar cevabınızı ve yardımlarınızı bekliyorum bu konuda 1-2 ay sonra görüşmek üzere

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...