Jump to content

Ie Antivirüs 3.3 Aktivasyon Kodu Istiyo Bilenvarmi

mehmetali00

Recommended Posts

blg aniden bişeler oldu ekranda ingilizce bi uyarı çıktı spy falan dedi ondan sonra bana bi program getirdi ie antivirüs diye hiç duymamış görmemiştim daha önce, tarattım blg yi spybot la sonra ad-aware yle bulduklarımı temizledim, sonra bi de bu ie antivirusle tarattım hala bişeyler buldu sil dedim aktivasyon kodu istedi aktivasyon için bi sayfaya yönlendirdi yazmış 59dolar diye ne yapayım şimdi başka hangi program önerirsiniz temizlemek için ya da aktivasyon kodu var mı? bi de bilgisayarım da hiçbi yeere giremiyorum hep uyarı veriyo

ben aynı virüsü kaspersky AV 7.0 la temizledim.

dikkatli olman gereken nokta bu virüs sürekli netten download yapıyor.

kota sorunun varsa başına dert açabilir.

ama ben temizledikten sonra windowsta sorunlar oluştu.

yeniden kurmak zorunda kaldım. ciddi sorunlar değil ama rahatsız ediyordu.

bu arada nod32 dahil denemediğim program kalmadı.

extra olarak security task manager antispyware programlarıda bir işe yaramadı.

sadece kasperskyla temizlyebildim.

bence sende kasperle temizle en azından program araken kaybedicğin sürede virüsü temizlersin.

spybot la tarttım ad awareyle tarattım buldular bişeler sildim. onları yine taratıyorum spybotla yine aynılarını buluyo ne kadar dandik bi programmşı. kasp av 2009 la taratacagım temizleyeceğine inanıyorum da çalışırken çok kasıyo o da

windowsunuzun güncellemeleri yapılı değilse kasılma sorunu çoğunlukla bundan kaynaklanır özellikle çift çekirdekli makinelerde.

WindowsXP-KB896256-v4-x86-TRK paketini yüklemeniz yavaşlık sorununu giderebilir bir deneyin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...