Jump to content

Camfrog 4.0

izmirli_ömer

Recommended Posts

Arkadaşlar camfrog'u bilmeyenler yoktur özellikle sohbet odalarında görüntülü chat yapmanın en iyi yolu vede güzel bir program tabi bagımlılık yaratması kesin kullanmayanlara hiç tavsiye edmem dogrusu...... Benim sizden ricam eger bildiginiz ve bu programı kullanan veya kullanmayan arkadaşlar camfrog'u pro sürümüne çevirmek için kodları buluk yazabilirmisiniz rica edsem .......

Eger istersen ; Pro 3,93 Versiyonu icin link verebilirim

Bu arada Ustuste yazdigin bu mesajlar konuyu uste ta$imak icinse spam yapiyorsun:

saglammı ? hiç fena olmaz dogrusu ver istersen kardeşim deneyelim bakalım kouyu üste taşımak ise o ayrı bi olay özel

Sadece Buldugum bir linki paylasiyorum; Eger prog. calismazsa ; bilgi verirsen bir baska linke bakariz:

http://rapidshare.com/files/129050542/CamFrogpro_3.93.22921.rar[/CODE]

bi deneyelim bakalım okey kardeşim indiriyorum dnedikten sonra cevap yazarım saol ayrıca yardımın için pro g.çalışmasa dagi emegine saglık buluk yazışsın :rofl:

Konuya yardımcı olacak arkadaşlardan hiç bi ses cıkmıyor hadi hayırlısı !!!!!!! Son zamanlarda konu açıp istekte bulunan arkadaşlara hiç yardımcı olunmuyo vurdum duymaz bi tavır içindeyiz site üyeleri olarak; birbirimize karşı yardımlaşma ve paylaşım azaldı ne yazık'ki !!!!!!!

Konuya yardımcı olacak arkadaşlardan hiç bi ses cıkmıyor hadi hayırlısı !!!!!!! Son zamanlarda konu açıp istekte bulunan arkadaşlara hiç yardımcı olunmuyo vurdum duymaz bi tavır içindeyiz site üyeleri olarak; birbirimize karşı yardımlaşma ve paylaşım azaldı ne yazık'ki !!!!!!!

katılıyorum+

Bu bahseddigim olayı dier üye arkadaşlarla hep birlikte neden bu yardımlaşmanın vede paylaşımların azaldıgını birbirimize karşı tartışmalıyız site geneli olarak bi toplantı halinde inşallah umursayan olur bu söylediklerimize çünki bunun epey bi üstünde durucam artık !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ben camfrogun bu güne kadar tam çalışan crackini hiç görmedim. Yarım yamalak Pro özelliklerini çalıştırıyordu. Ayrıca bilen olsa yazar. Ne kadar bencil bir tutumunuz var.

ah ah bencil lafını bir latife olarak alıyorum ama söyle bişey var benim konuma yardımcı olmamalarından yakınmak deil bu söylediklerim sakın yanlış anlaşılmasın genel olarak birbirimize karşı yardımlaşmada vede paylaşımlarda cok vurdumduymaz vede görmemezlikten gelir olmuşuz buda forumun yapısına zarar veriyor !!!! artık kendi sorun vede proglemlerimizi başka bi platformlarda arayıp çözüm önerileri almamıza sebeb oluyor yardımlaşmaya vede paylaşımlarda güvenimiz kalmıyor daha dogrusu .....dip not olarak (açtıgım konuyu es gectim bu saatden sonra yardımcı olmalarını beklememek adına )

• Administrator

Başka platformda aradığınızı buluyorsanız oraya bakacaksınız tabi ki. Bir platorm herşeyi verebilirim sözünü verse de, imkansızdır böyle birşey. İnternetin hangi köşesinden ne çıkacağını bilemeyiz asla. Hiç ummadığımız bir bilgi alakasız bir kişiden gelebiliyor.

Başka platformda aradığınızı buluyorsanız oraya bakacaksınız tabi ki. Bir platorm herşeyi verebilirim sözünü verse de, imkansızdır böyle birşey. İnternetin hangi köşesinden ne çıkacağını bilemeyiz asla. Hiç ummadığımız bir bilgi alakasız bir kişiden gelebiliyor.
Söylediklerinde haklısın da şöyle bişey var son zamanlarda takip eddigim kadarıyla arkadaşlarımızın sorunlarına yardımcı olmaya yönelik cogunlukla bildigimiz konuları yardımcı olmayıp daha dogrusu dikkate bile deger vermeyip es geciyoruz . Burada bir anket düzenlesen eger forumda yardımlaşmaya vede paylaşımlara yönelik cogu arkadaşımız inanıyorumki banada katılacakları biliyorum kötü bi sonuc cıkar bu sonucdan diye düşünüyorum ..

• Administrator

Güvenilirlikten kastınız nedir? Ben kimseyi şu konuya cevap verin diye zorlayamam. Burası bir bilgi alış veriş platformu. Yöneticilerin birincil önceliği sorulara cevap vermek değil, düzeni sağlamaktır.

bi deneyelim bakalım okey kardeşim indiriyorum dnedikten sonra cevap yazarım saol ayrıca yardımın için pro g.çalışmasa dagi emegine saglık buluk yazışsın :)

Rica Ederim :)

kardeşim programı yükledim çalışmadı bir üst sürüme yükseltilmesini istiyor !!! Bilgin olsun :)

Elindeki V.4 icin su keyleri denermisin:

ECF1-0000-3A45A9C9F17877DDE49D39C174B0D0AA

veya:

36A0-0000-8AC65FF608A52AF70F8B32111DEA4B20

@izmirli_ömer

O konuda yonetimi suclamak yanlis olur, Herseyi yonetimden bekliyemezsiniz.Uyelerin kendi kendisini sorgulamasi gerekiyor.

Sitede yeni uyeyim firsat buldukca uyelere yardimci olmaya calisiyorum.

Sozum kesinlikle sana degil ;

Fakat "Teşekkür Özürlü" hatta yardimi aldiktan sonra sonucunu bile yazmayan cok kisi var kendi adima konusayim artik kisilere yardimci olmakta tereddut ediyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...