Jump to content

Bayram Ýzni

Dawnie

Recommended Posts

arkadaþlar aranýzdan 10 gün civarý bulunamayacaðým yarýn yolculuk var muhtemelen bi çok arkadaþýmýz için seyahat vardýr biz biraz erken çýkýyoruz, geldiðimde görüþürüz inþallah kendinize iyi bakýn sizleri özlicemacute.gifair_kiss.gif

arkadaþlar aranýzdan 10 gün civarý bulunamayacaðým yarýn yolculuk var muhtemelen bi çok arkadaþýmýz için seyahat vardýr biz biraz erken çýkýyoruz, geldiðimde görüþürüz inþallah kendinize iyi bakýn sizleri özlicemacute.gifair_kiss.gif

Hayýrlý Yoculuklar Abim..

Þimdiden Bayramýný Tebrik Ederim..

Eyvallah..#

Bende Gidiyorum Memleketime. Sahur Vakti Yola Çýkacaðým Allah Nasip Ederse. Ama Merak Etmeyin Ben Memleketden de Rahat Býrakmam Burayý :D

Hayýrlý Yolculuklar Ýyi Tatiller Dawnie

Hayýrlý Yolculuklar Üstad.. :)

Fazla kaybolma.. Baþýný aðrýtacak adam yok..# :D

Bende Gidiyorum Memleketime. Sahur Vakti Yola Çýkacaðým Allah Nasip Ederse. Ama Merak Etmeyin Ben Memleketden de Rahat Býrakmam Burayý :D

Hayýrlý Yolculuklar Ýyi Tatiller Dawnie

Ýkinizede Hayýrlý Yolculuklar Güle Güle Gidin Ve Gelin

Kendinize Ýyi Bakýn CriminaL Sen CedriC'ede Bak :)

Þimdiden Hayýrlý Bayramlar... :D

Bu Bayram Çok Önemli Bir Misafirim Geliyor Tnctr'den

kim bu misafir merak ettim wala :(

bende cumartesi gününden itibaren yoqum. Herkese þimdiden iyi tatiller ve ÝYÝ BAYRAMLAR... :D

sanada hayýrlý tatiller emily.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...