Jump to content

Word 2003 Yakınlaştırma Sorunu

zumer11

Recommended Posts

arkadaşlar geçen wordü açtım baktım sayfa normal değil dedim yakınlaştırmadan dedim ama bana normal görünümü lazım yani ilk yüklendiği zamanı lazım.onardım olmadı sildim kurdum yine olmadı sizde bunun register kaydı yokmu veya nasıl çözebilirim bu sorunu lütfen yardım edin

cevap için sağolda ben wordün ilk yüklenmiş hali gibi istiyorum fabrika ayarı gibi yada wordde fabrika ayarı gibi seçenek yokmu yada ben bilmiyorum sayfası biraz büyük gösteriyo

Tabele verdiğin cevap için teşekkürler @masumdur54 ben o dediğin yerlerede tıklıyom aynı arkadaşın dediğini deneyeceğimde konunun başlığında ne var birde nerden değiştiriliyor göremedimde

zumer11 wordu normal yolla silsen bile birçok registry artığı ve dosya artığı kalıyor.O nedenle silip yeniden yüklemen hatayı gidermene yardımcı olmuyor.Önce programı your uninstaller ile kaldır.Sonra h_key local machine ve h_key current user bölümlerinde ofis 2003 e ait dosyaları ara.ve ona ait olduklarına eminsen sil.Sonra C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared içindeki çoğu dosyayı sil.Bazıları sisteme ait.Ona nedenle biraz riskli.Ben sanal bilgisayara ofis 2003 ü kurmuştum.Dosyalarını kayıtlarını silene kadar canım çıktı.Üstelik kendi kaldırma programını kullandığım halde.Dediklerimi bir yap.Sonucu haber et.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...