Jump to content

Ultra Surf 9.9 Türkçe + 9.1ing

pafta23

Recommended Posts

77540287tc7.jpg

UltraSurf ile yasak sitelere girmek

UltraSurf 8.9′u sisteminize kurmanıza gerek yok. Direkt olarak .exe dosyasıyla çalışan yazılım, Windows saatinin hemen üzerinde bir kilit işaretiyle çalışır durumda bulunur ve böylelikle bu programcığın aktif ya da pasif olduğunu anlayabilirsiniz. Yazılım içerisinde herhangi bir ayar yapmanıza da gerek yok, girilen herhangi bir sitede bu araç sayesinde sorunsuz sörf yapabiliyorsunuz.

Ancak UltraSurf sadece Internet Explorer altında çalışıyor. Yani Mozilla Firefox ya da Opera kullanıcıları bu araçtan verim alamayacak.

Başka hiçbir ekstra yazılım kurmaksızın ve alternatif sitelerle uğraşmadan bu yazılımla erişim engeli konmuş sitelere kolayca girebilirsiniz.

Bu ufak yazılım ile Telekom tarafından girilmesi engellenen tüm sitelere (youtube v.s), sosyal ağlara, yazılımlarla veya admistrator tarafından yasaklanmış web sayfalarına ve Milli Eğitim Bakanlığının sağladığı internet bağlantısı üzerinden girilemeyen her internet sitesine kolaylıkla ve hızlı bir şekilde girebilirsiniz.

Ayrıca yazılım şifreleme özelliği sayesinde büyük ölçüde güvenliğinizi sağlıyor ve kullanım sonrasında çerezleri (cookie) silebilmeniz için size seçenek sunuyor.

wink.gif

direkt link : http://rapidshare.com/files/124412877/ULTRA_SURF_9.9_Full_Tuerk_e.rar

16813785xi4.jpg

Telekomun Engellediği siteleri telekomu tınlamadan takır takır açar,

- Anlami; nerede oldugunuzun önemi yok ne firewaller nede sistem administratorlari sizi engelleyebilir, heryerden internete baglanabilirsiniz

- Okullar, üniversiteler ve devlet daireleri belirli siteleri yasaklarlar, yada internete erisimi tamamen engellerler,bu yazilimi kullaninca artik baska yol aramak zorunda kalacaklar

- Sosyal aglara herkes heryerden ulasabilecek mesela Orkut, Youtube, Myspace, Hi5, Facebook, Linkedin etc. (okullar ve devlet dagirelerinde %99 yasaklidirlar)

- 100% sifreleme sistemi online bankalarinkinden cok daha güvenlidir

kullanimi cok basittir

icindeki Ultra surf 9.1.exe yi calistiralim .Bisüre bekleyelim ve InternetExplorerle gezmeye başlayalım

*Herşey Bukadar Sayfaların açılma hızına şasıracaksınız deneyin görün

* Eger proxyniz varsa ayarlayin (genelikle ofis internetleri bu sekilde baglanir, bunu bulmak icin tools>>internet options>>Connections>>LAN Settings>> orada proxy ile ayarinizi yapabilirsiniz

* Just copy that to proxy settings of Ultrasurf.

* sonrasinda bir popup acilip cince birseyler yazacaktir , sadece kapatalim

* internet exploreri acalim

* ve istediginiz siteye giriniz

wink.gif

http://byolmez.by.funpic.org/oyun/u.exe

Programın kendi sitesinde en son 9.0 beta var.anlıyacağın pafta kardeşim bu dosyayı editleyen arkadaş sallamış.bende dün gece google da rastladım buna.daha sonra en iyisi 8.9 u kendim hazırlayayım dedim bilgine.....program katılımsız - unattanded bölümünde mevcut....

Please register to see this content.
linki ile verilen dosya KİS 8.0.357 ile 2 kez taratıldı.Virüs bulmadı.Ama 9.9 sürümü değil bu.Daha doğrusu sürüm numarasını bile öğrenmek zor.Resource Hacker programı ile exe dosyasının içine bakıldı Version info da 5.3 yazıyor.Ama emin olamıyorum.Emin olduğum tek şey Kaspersky temiz dediği.Saygılarımla

Programın kendi sitesinde en son 9.0 beta var.anlıyacağın pafta kardeşim bu dosyayı editleyen arkadaş sallamış.bende dün gece google da rastladım buna.daha sonra en iyisi 8.9 u kendim hazırlayayım dedim bilgine.....program katılımsız - unattanded bölümünde mevcut....

pek alıntı yapmayı sevmem ama nette bi ara bulmuştum baktım çalışıyor paylaşayım dedim ayrıntılı olarak incelemedim.

pek alıntı yapmayı sevmem ama nette bi ara bulmuştum baktım çalışıyor paylaşayım dedim ayrıntılı olarak incelemedim.

Tamam doğru söylüyorsun kardeş iyide yapmışsın paylaşmak için ama keşke paylaşmadan önce bir arasaydın.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=60926&st=0&p=277319entry277319[/CODE]

Tamam doğru söylüyorsun kardeş iyide yapmışsın paylaşmak için ama keşke paylaşmadan önce bir arasaydın.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=60926&st=0&p=277319entry277319[/CODE]

ararttırdım ama galiba yanlış arattım galiba.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...