Jump to content

Winlogon Hatası

Mytolocia

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar sorunum şu ,

Pc yi her açtığımda şöyle bir hata veriyor :

adszow9.jpg

Windows u kurduktan sonra bi kaç program yükledim ve sistemi yednien başattım sorna bu hatayı verdi bi kaç kez daha verdikten sorna kesildi.Braz bu konuyu araştırdım ve şöyle bir yorum buldum : "hdd lerinizi defrag ettiyseniz veya chdsk bu sorunla karşılaşabilirsiniz " bende sisteme format atmadan önce böyle yapmıştım .Bu hata kesildikten sonra , defrag ettiğim hdd mi tekrar taktım ve hata tekrar başladı. hataya tamam veya hayır demediğim sürece windows u kullanabiliyorum.

Bu Sorunu Nasıl Düzeltebilirm

------------------------------

Not : Bu Konu Daha Önce Açılmış ama Benimkiyle aynı değil.

Şimdi Canım Kardeşim Bazı şeyleri araştırarakta sorunlarını çözebilirsiniz. mesela Google'den örnek- arama yaparak başlaya bilrisin ve oresimdeki hata kodlarını yazarakta çözüme daha canuk ulaşırsın.. mikrosoftun kendi sitesindede çözüme ulaşırsın.. www.microsoft.com.tr yada ama yinede aşağıdaki olaya soruna cevaptır.. geçmiş olsun..

Tamamen Alıntıdır..

1) Başlat > Çalıştır'a " Regedit " yazıp, Tamam deyiniz. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon içinde GinaDLL REG_SZ

isminde değer olup olmadığına bakınız. Varsa bunu siliniz.

2) Pc'niz de GinaDLL isminde dosya aratınız. Bulursanız bunu siliniz. Silinmiyorsa, bu işlemi Güvenli Mod'da deneyiniz.

3) Buradan indireceğiniz Rar dosyasındaki 3 dosyayı masaüstüne çıkarınız.

4) Msgina.dll dosyasını C:\WINDOWS\system32 içine atınız. Çıkan soruya Evet deyiniz.

6) FxNetsky programını çalıştırınız.

7) Başlat > Çalıştır'a " (Cd Rom Sürücü İsmi) D:\i386\winnt32.exe\unattend " yazıp, Tamam deyiniz.

:) Eğer olmaz ise Reg dosyasını çift tıklayınız. Çıkan soruya evet deyiniz

Yada daha garanti ve kolay olsun diyorsan Hazirladigim patch yi kullanabilirsin

Please register to see this content.

archiv.to Beklemeden indir

Original-Dateiname : windows.xp.yardim-allwinlogon35.exe --- üzerine tıkla indir..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...