Jump to content

Sp3 Lü Versiyonlarda 13.dak. Sorunu

Recommended Posts

merhaba

indirdiğim tnctr sp3 lü versiyonlarda(driver li ve driver sız farketmiyor) yükleme esnasında 13.dakikaya gelince 15 ile 30 dak. arsında bir takılma yapıyor. değişik donanımlı bilgisayalardada denedim fakat takılma sürekli oluyor. bu durum normalmi çünkü sp2 li versiyonlarda böyle bir takılma yoktu. normal değilse . yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkür ederim.

merhaba

indirdiğim tnctr sp3 lü versiyonlarda(driver li ve driver sız farketmiyor) yükleme esnasında 13.dakikaya gelince 15 ile 30 dak. arsında bir takılma yapıyor. değişik donanımlı bilgisayalardada denedim fakat takılma sürekli oluyor. bu durum normalmi çünkü sp2 li versiyonlarda böyle bir takılma yoktu. normal değilse . yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkür ederim

Kurulumdaki belirttiginiz dakikada eklenen programlar kuruldugu icin. bilgisayarinin hizina gore sure degisebilir..

anormal bi durum degildir. kolay gelsin..

Takılma olmuyor. .Net'in kurulumu biraz uzun sürdüğü için takılıyor gibi gelebilir.Zaten kaç dakika kaldığına bakmayın onlar kurulumun neresinde olduğu hakkında bilgi veriyor size. 13.dk da bileşen kurulum aşaması.

Kurulumdaki belirttiginiz dakikada eklenen programlar kuruldugu icin. bilgisayarinin hizina gore sure degisebilir..

anormal bi durum degildir. kolay gelsin..

Aynı problem bende de var iki bilgisayarım var ikisinde de aynı problem var yaklaşık 2 saat bekledim banamısın demedi hala aynı sayfada bekliyor bilgisayarlardan biri amd çift çekirdek diğeri de core2 duo.

Bekleyebilir.Biraz sabredin.Gidin bi kahve için,yemek yeyin, ya da Shift+F10 ile konsolu açın oraya "%ProgramFiles%\Windows NT\Pinball\pinball.exe" yazıp pinball oynayın :)

Yok,1 saat beklediniz hala gelmedi,o zaman tekrar kurmanız gerekecek.

13. dk'da shift f10

control sysdm.cpl

yapıp yüklenmemiş sürücüler varsa onları yüklüyorum.

Teşekkürler adminim bu sefer oldu anakartın driverlerini yükledim anakartım Gigabyte 780G sanırım yeni bir anakart olduğu için sürücülerde bir uyumsuzluk vardı :D

Merhaba,

Üzgünüm ama ne yazıkki bu 13. dakika problemi bende var. Ben .cab formatında;

*Adobe Flash Player

*Winrar

*JavaRuntime (SUN)

*K-Lite Codec Pack ve Visual Basic 6 Runtime'larını; bizzat N-Lite'da Forums bağlantılı siteden indirip ekliyorum cdme ve saatlerce beni bekletiyor, ilerlemiyor. N-Lite ile cd'yi olustururken bilesenler kaldirma seceneklerini uyguluyorum. Bu galiba SP3 problemi gibi..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...