Jump to content

Data Kurtarma Yazılımı Lazım

muho44

Recommended Posts

mrb arkdaslar

benim laptopun dataları uctu içinde son 4 yıldır yaptıgım projelerin bilgileri vardı..

olay söyle gelişti .. arkdas makineye format atacaktı toshibanın verdigi cd ile attık recovery hersey guzel bittii.. sonra bi baktık D: surucu yok !!

butun bilgilerr d 'deydi...

easy recover ile yaptık 42 gb data geldi ancak bazıları calismiyor (cogu) ..

sonra final data 2.0 ile yaptıkk suan onu bekliyorum 8 saat var diyor...

Baska tavsiye edecegiz ve gercekten kaliteli olan bir program varmı _ ? Lütfen bilen arkaslardan yardım bekliyorum benim için cok onemli.

Sana tavsiyem R-Studio 4.2 programını arat full sürümünü indir ve kur 2 gün önce bütün d klasörüm raw formatına dönüştü hiçbir şey görünmedi klasör boştu hemen bu program ile d klasörünü açtım verilerin hepsini kurtardım hemde diğer programlar gibi çoğu veri bozuk değil hepsi sapasağlam yalnız en iyi kurtarmayı d klasörüne dokunmamışsan yani üstüne format atmamışsan alırsın sevgiler saygılar geçmiş olsun...

"2 hd vardı ghost mrb yi yeniden yazmıs sadece c: var 100 gb"

d partisyonu yoksa nereden ne kurtardın anlamadım ama eğer partisyon yoksa

Partition Table Doctor

Acronis Recovery Expert

bu soruna çözüm getirebilir.

zaten partisyonalrın kurtarıldığında düzgün yapılandığı için verileri kurtarmak diğer data kurtarma programlarıyla kolayca yapılabilir.

Arkadaslar hepinize ayrı ayrı tsk ederim..

R-Studio

Please register to see this content.

programıyla bütün gün ugrastım .. gercekten program harikaymıs bütün dosyalarım geldi..

program hemen E: yi ( bozulan bolum) kurtarmak için kendi sordu tarattırdım .. eskisi gibi geldi 2 partition olarak recovery yaptım geldigimde bütün dosyalar diger hard diske kayıt olmus birde dosyalarda sorun yok .. hepsi calisiyor..

herkese yine yine yine cok tsk ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...