Jump to content

Alt Yazılı Hd Filmi Dvd Yapmak Için Program Varmı?

exitly

Recommended Posts

arkadaşlar bende lost sezon 4 var hd video şeklinde ben onu dvd oynatıcımda izlemek istiyorumm alt yazısı ayrı bir dosya şeklinde srt uzantılı bi biçimde var ben bunu uyumsuzluk olmıcak bir biçimde yani hiç kayma olmaması lazım bunu dvd film yapmak istiyorumm hangi programı önerirsiniz...?ben ConvertXtoDVD programını kullanıyordum bu tür şeyler için videolar hd olduğu için biraz sorunlar yaşadım başa güzel bir program varmı? alt yazıyıda filme gömüp dvd'de izliyebilceğim?

BEN HERZAMAN DİVX FLİMLERİ VE HD FLİMLERİ CONVERT X TO DVD PROGRAMINDA DVD YE ÇEVİRİYORUM,ÇÜNKÜ EN İYİSİ O VE SON SÜRÜMÜNÜ İSTERSEN TORRENTEN YADA www.2baksa.net İNDİREBİLİRSİN..BOŞUNA ARAMA BEN ARAMADAN SORUNU ÇÖZDÜM NASIL MI DENEYEREK...TANİİ İLLEDE İSTİYORUM DİYORSI-UN O ZAMAN (autogordianknot) diye bir program var onda yapabilirsin,yalnız oldukça uzun sürer gerekli ayarlaı yaptıktan sonra pc ni yaklaşık 4 saat kadar meşgul eder ona göre...onun dışında codec yükle,son sürüm k_lite codec pack....

convert ve montaj işlerini bana sor,çünkü ben bu konuda uzamn sayılırım mesleğim icabı...iyi çalışmalar kolay gelsin...

BEN HERZAMAN DİVX FLİMLERİ VE HD FLİMLERİ CONVERT X TO DVD PROGRAMINDA DVD YE ÇEVİRİYORUM,ÇÜNKÜ EN İYİSİ O VE SON SÜRÜMÜNÜ İSTERSEN TORRENTEN YADA .....

ben bu konuda uzamn sayılırım mesleğim icabı...iyi çalışmalar kolay gelsin...

Dostum amacın iyi ve hatta uzmanım diyorsun ama ilk mesajında nerdeyse hepsini BÜYÜK harfler ile yazmışsın, mesaj yazma konusunda ise çok ama çok acemisin. Büyük harf www aleminde BAĞIRMAK anlamına gelir ve hemen hemen her yerde tamamı BÜYÜK harf olan sözcükler yasaktır...

Not: Bu sitede herşey var ve her soruna çözüm var iken başka site adresleri vermen doğru değil..

Convert işleri detay ve incelik grektiren çalışmalardır. Benim bu konuda önereceğim ALLOK firmasın yazılımlarını öneririm.

Altyazı gömme , kalite seçimi , kullanıcı arayüzü ve bir çok özellikleri mevcut... Vs Vs

Site de mevcut..

teşekkür ederim uyarın için dikkate alıcam....yeni olduğumdan dolayı acemiliğime vermişsin eehh işte bende yavaş yavaş öğrenicem,buarada gerçekten montaj ve convert işlerinde,ayrıca sinema konusunda yardımcı olmak istiyorum,tabii moderötör arkadaşlar uygun görürse,,birde klavyemde sorun var,onuda en kısa zamnda halledicem...iyi çaışmalar...

şimdi aklıma geldi,yazdığım önerinin yanısıra birde dvd hd fabdecryter programı var bununla ilk önce full dvd deyip bölge kodunu kırıyorsun sonra,nerode dvd dosyası yazdır deyip işini bitirmiş oluyorsun....umarım işine yarar..hd flimlerinin bölge kodlarını kırmaya yarıyor,vee tekrar 4.07 dvd ye yazdırıyorsun..yapman gereken programı kurduktan sonra full dvd deyip pc ne kaydediyorsun sonrasınıda zaten yazdım..neroooooo

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...