Jump to content

Xp Cdsi Arıyorum

hhacker

Recommended Posts

Arkadaşlar

Bi tane asus laptop var.

Bi xp cd le format atmayı denedim ama hdd yi görmedi.Tncxp yi denedim olmadı , başka bir modifeye xp denedim olmadı.sadece xp denedim oda olmadı.sanırım raid sürücülerden kaynaklanıyormuş.birde asus pclerde bios ayarı mı ne yapmak gerekiyormuş(onuda bugün öğrendim)

Yani uzun lafın kısası bana sorunsuz bir xp cdsi lazım.Birde bu laptopda çevirmeli bağlantı kullanılacak(dial up)lite xp kurmultum bi pcde ondan bağlanamadı.normal xp kurdum çalıştı.rica etsem de bana bir yol gösterseniz.güzel sorunusuz bir xp ve dial up bağlanırken sorun çıkarmayacak bir xp :D

Yardım eden etmeyen arkadaşlara şimdide tşk.

Konunun yeri yanlış olduğu için kimse öneri yapmıyor olabilir mi acaba?(Program-Appz Ebook istek bölümünde olmalı)

Bu forumda kimsenin sana özel xp yapacak vakti yok diye düşünüyorum.Yapsa bile sende sorunsuz olup olmadığını bilemez.BU yüzden Dersleri incele kendin yap derim.

Ayrıca Temelden sorunlu bir işletim sistemini ne kadar modifiye edersen et sorunsuz yapamazsın.Bunu da unutma :(

Arkadaşlar yokmu bir öneriniz ?

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=57648[/CODE]

Bunu indirip kurmanı tavsiye ederim. Şimdiye kadar çoğu notebookta denedim. Hiç birinde de sorunla karşılaşmadım.

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...