Jump to content

Usb2.0 Flash Disk Sorunu

lecteur

Recommended Posts

Twinmos marka 1 Gb flash diskim var ve usb ye taktıgımda kapasite 15 gb a yükseldiği görünüyor, Biçimlendirme yapmama izin vermiyo. Fat, Fat32 NTFS olarak denedim sonuç aynı. Bazı programları denedim. Hp nin kurtarma programı dahil ama bir sonuç alamadım. Flash diskimi kurtaracak yada fabrika ayarlarına döndürecileceğimiz bildiğiniz bir yazılım varsa paylaşırmısınız. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkürler...

HP USB Storage Format Tool

Birde bunu denermisiniz..

hpsd0.png

downloadko6ey5.png

Please register to see this content.

Zaten konuyu açerkende belirtmiştim bu programı denediğimi. Biçimlendirmeyi yaptım fakat 1gb olan flash diskim. yine de 16 gb Olarak görünüyor. Fabrika ayarlarına döndürmek gerekiyor sanırım. Flash diskle ilgili hiç bişi yaptırmıyor çünkü. CaVeLL ilgin için teşekkürler.

mrb dostum sen ne yapacaksın bılıyormusun bilgisayarıma sagtıkla yonet de acılan pencereden disk yonetımıne tıkla flas dıskın takılı olsun ve ordan gorursun ordan maktıksal surucuyu sıl yada yenı bolum olustur de oradan helledebılrıısn

bazen anlamak güç oluyor yaw kardeşim 1 gb diskim vardı 15 a yükseldi diyosun bundan daha iyi ne olabilir sevinmen lazım bence :(

Flash diski kullanamadıktan sonra 120 ye yükselse ne fark ederki :(

mrb dostum sen ne yapacaksın bılıyormusun bilgisayarıma sagtıkla yonet de acılan pencereden disk yonetımıne tıkla flas dıskın takılı olsun ve ordan gorursun ordan maktıksal surucuyu sıl yada yenı bolum olustur de oradan helledebılrıısn

flshyg9.jpg

dediğin gibi yaptıgımda mantıksal sürücüyü sildirmiyor zaten böyle bi secenek aktif değil :(

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. Flash diskin sitesine girerek gerekli yazılımı buldum. Fabrika ayarlarına döndürdüm. Aynı şekilde başına gelen arkadaşlar varsa

http://www.twinmos.com/flash_download_md.html[/CODE]

bakabilirler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...