Jump to content

Virüs Problemi

TornadoEffect

Recommended Posts

• Moderator

Arkadaşlar dun webcammax programını indirdim ve bir virüs çıktı karantinaya almıştım yanlışlıkla programı sildim kaspersky 2009 kullanıyorum rapor veriyor ama virüse bişey yapamıyor lütfen bu konuda yardım edermisiniz

RAPOR:bulunan:suspicious driver installation yazıyor!!!

ileri derecede bilgisayarım yavaşladı bu konuda yardım edermisiniz...

Antivirüsle tarama yapmama rağmen birşey cıkmıyor

nod32 ındır derım ben al sana bırde lınk birde bununla tara bakalım

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=53084&hl=NOD32+Antivirus[/CODE]

• Moderator
sistemi geri yukle 1 hafta geriye problem tamamen cözülür ve o indirdigin setupu sistemi geri aldıktan sora klasore dahi girmeden sil oke kolay gelsin

dediğini yaptım kardeş ayın 3ne kadar sıstemı gerı aldım.fakat zaten almadan once dosyayı sılmıstım.pek bi yararı olmaz gıbı gelıyor bana

• Moderator
bilgisayarın bir program yüklemeye çalışıyor mu? virüs programı sonunda 2009 yazan? yani SALITY virüsü ise yardımım dokunur.

Yok kardeş bir şey yuklemıyor zaten yazılımı silerek sistemi geri aldım.Bilgisayarda şu an bir sorun çıkmadı şimdilik.BEN bunun kasperskyın exe dosyalarına karşı verdiği duyarlılıktan kaynaklandığını duşunuyorum.

Yok kardeş bir şey yuklemıyor zaten yazılımı silerek sistemi geri aldım.Bilgisayarda şu an bir sorun çıkmadı şimdilik.BEN bunun kasperskyın exe dosyalarına karşı verdiği duyarlılıktan kaynaklandığını duşunuyorum.

eğer WebCamMax yüklediysen crack ile gelen bir sorunda olabilir. Ama yazılımı sildiysen ve sorun hallolduysa sorun yok . Şuanda inanır mısın 22 makinada virüs taraması yapıyorum avast belki başarısız diyebilirsiniz ama normal modda bulamadığı virüsü şuan dos altında buluyor ve çoğu sytem volume information içinde :dribble: virüsler trojanlar Malwareler hakkında baya deneyim kazandığımı söyleyebilirim ama her dakikada bir virüs yazıldığınıda unutmamak lazım ne kadar bilsekte bilmediğimiz trilyonlar bildiğimizde 49 50 dir <_< kolay gelsin.

• Moderator
eğer WebCamMax yüklediysen crack ile gelen bir sorunda olabilir. Ama yazılımı sildiysen ve sorun hallolduysa sorun yok . Şuanda inanır mısın 22 makinada virüs taraması yapıyorum avast belki başarısız diyebilirsiniz ama normal modda bulamadığı virüsü şuan dos altında buluyor ve çoğu sytem volume information içinde <_< virüsler trojanlar Malwareler hakkında baya deneyim kazandığımı söyleyebilirim ama her dakikada bir virüs yazıldığınıda unutmamak lazım ne kadar bilsekte bilmediğimiz trilyonlar bildiğimizde 49 50 dir :D kolay gelsin.

Haklısın kardeş nerde o eski günler virüssüz,trojansız :dribble:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...