Jump to content

Gs Şampiyonlar Ligi'ne Kalamadı.

BeNefSE

Recommended Posts

Ayrıca bu takımı mahvedecek kişiyi hiç dışarıda aramayın. Bu takımı taraftar, yazarlar Galatasaraylılar mahvedecek...

Daha ilk başarısız sonuçta Teknik Direktöre kabahat bulundu bile...

Ayrıca bu takımı mahvedecek kişiyi hiç dışarıda aramayın. Bu takımı taraftar, yazarlar Galatasaraylılar mahvedecek...

Daha ilk başarısız sonuçta Teknik Direktöre kabahat bulundu bile...

Yeni teknik direktör ama şampiyon bir takıma ve Türkiye'nin en büyük takımına geldiğini unutmayalım....

en büyük takım belli oluyor kendi evinde yenemediğin bükreşi kendi evinde yeneceksin büyüklük budur desenize milan baroş ada şampiyonlar liği yalan oldu bir fenerli olarak harbiden üzüldüm gs onca transfer yalan oldu

Çok haklısın kardeş her şartta yenmeliydik.Fb'nin Şampiyonlar Ligi'n ekalmasına çok sevindim kutlarım...

Teneke biraz hafif kardeşim. Kadroda sorun yok sadece uyum sağlamalılar. Takım oturmalı. UEFAya gitmek çok daha iyi oldu kanımca.

Bunun dışında cümlelerinize dikkat edin. Transferler yalan olmaz, ligi alırsın uefa'yı alırsın güzel olur. Şampiyonlar liginde fenere başarılar, sizde erdem gösterin galatasaraya kulp takacağınıza başarı dileyin. Ayıp yaptığınız!

cok acık bir şekilde şu konuda anlaşalım önce gs elenmesine sevinen fenerli kardeşlerimiz varmıdır evet vardır ve o kardeşlerimin akıl ve vicdan ikileminden dogru düşünmeye ulaşsınlar bunun için ne diyecegimi bilmiyorum taraftar olamak demek düşman olmak demek degildir heleki TÜRK milletini yabancı takımlara karşı temsil edipte bir TÜRK takımının elenmesinden haz duyan ve bundan zevk alan anlayışa tek kelimeyle yazıklar olsun bu gün için sevinenler ilerde kaybedilen puanlar yüzünden gelecek seneler için cift takım yerine tek takımla gittiğimizde de sevinebileceklermi cok zor kazanılan ülke puanları düştükce karşımıza daha dişli takımlar cıkması kacınılmazdır işte bu yüzden sevinen kardeşlerimiz o zaman gercekten sevinebileceklermi evet fenerbahcemin tur atlayıp liğe kalmasına ne kadar sevindiysem galatasarayın elenmesinide o kadar KAHROLDUM KEŞKE İKİ TAKIMLA KALSAYDIK LİĞE AMA OLMADI tüm gs lı arkadaşlara canınızı sıkmayın bunun gelecek seneside var diyerek sözlerime son veriyorum...

El İnsaf Yahu Takım Bi Yerine Otursun...Çok Fazla Birşey Beklememek Gerekliydi Zira Uefa'ya Gitmesi Bencede Çok İyi Oldu...

Bir Beşiktaşlı Olarakta Fenerin Çıktığına Gerçekten Çok Sevindim...

:p yarin besiktas elenirde laf atan olursa banlarim ona gore :)

:) yarin besiktas elenirde laf atan olursa banlarim ona gore :)

:p yarin besiktas elenirde laf atan olursa banlarim ona gore :)

Biz 2 Gollen Yetinmeyiz Biz 3-4 Atarız Keyfimize Bakarız...

çarşı ikiyede karşı...

siteyi takip edeceğim öncelikle bu konuyu ilk önce ben laf atmayacalışacağım :p:) :)

Fenerbahçenin Şampiyonlar ligine çıkma başarısını gönülden kutluyoruz umarız ki geçen yıl yakaladığı başarı çizgisini daha ileriye taşıyabilir. Gerçi ben bu yeni transfer Guizayı pek verimli bulamadım ( tabi bu ilk izlenimler adaptasyon sorunu olabilir ) Bu sezonda Fenerbahçemizden özellikle Avrupa da daha başarılı olmasını diliyoruz. Aslanıma gelince elnmesine biraz üzüldüm biraz sevindim üzülmemin nedeni şampiyonlar ligi gibi bir organizasyonda TÜRKİYE 2 takımla boy gösteremeyecek olması oysa buna çok ihtiyacımız vardı. Sevinmemin nedeni ise ben bir Fenerbahçe taraftarı olarak şunu itiraf edeyim ki bu sene UEFA finali Saraçoğlunda olması hepimizi gururlandırdı. Madem final benim ülkemde o zaman bu kupayı kaldırmak da benim ülkemin önde gelen takımlarına yaraşır. Ben bu yıl Galatasarayın Şükrüsaraçoğlunda kupayı birkez daha kaldırmasından dolayı ancak ve ancak Gurur duyarım Aslanım Cimbomum bunu yapacak güçte umarım bu sezon bu gururu Sükrüsaraçoğlunda Fenerbahçelisi Galatasaraylısı Beşiktaşlısı hepimiz kol kola yaşarız.Avrupada boy gösteren tüm takımlarımıza sonsuz başarılar dilerim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...