Jump to content

Temiznet , Ücretsiz Türkçe Filtreleme

CaVeLL

Recommended Posts

temiznet3.jpg

temiznet2.jpg

temiznet1.jpg

temiznet4.jpg

temiznet5.jpg

İnternet ve Bilgisayar Kullanım Sınırlaması Var mıdır ?

Temiz Net Programı ile kullanıcıların Internet ve Bilgisayar kullanım sürelerini sizin ayarlayabileceğiniz ve belirleyebileceğiniz bir tasarım ve özellik getirmiştir. Bu özellik sayesinde hangi kullanıcının hangi saatlerde Interneti veya Bilgisayarı kullanabileceğini sadece siz ayarlayabilirsiniz.

Download Kısıtlamaları Mevcut mu ?

Temiz Net Kurulu olan bir Bilgisayarda internetten indirilecek dosya ve diğer materyalleri engelleyebilirsiniz.

İsme Göre Adres Sınırlaması Yapılabiliyor mu ?

Temiz Net Programı yönetici kişininde dilediği siteyi yasaklayıp dilediği siteyide serbest bırakması için bir alan ayırmıştır.

Kullanıcılar için geçerli olacak Filtreleme işlemleri dışında ayrıca Yönetici kişinin tercihlerinin de uygulanabileceği bir bölüm yapılmıştır. Bu bölüme yazılan web site adresleri Programımızda ki yasak listesine ve kelimelerine bakılmaksızın geçerli sayılır.

Güvenli Özel Alan Tanımlamaları Yapılabiliyor mu ?

Temiz Net Yazılımı ile, dilerseniz bir kullanıcının sadece sizin seçtiğiniz özel ve farklı bir alanda internet kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Otomatik Veri Tabanı Güncellemesi Var mı ?

Uluslararası bir araştırma şirketi Internette her gün 10.000 den fazla içeriği uygun olmayan sitenin açıldığını açıklamıştır. Bu gerçekten çok yüksek bir sayıdır.

Siz kullanıcılarımızın bu kadar çok sayıdaki siteyi tespit etmesi ve bunu ya sak siteler ar asına eklemesi neredeyse imkansızdır. İmkan olsa bile sadece sitelerin isimlerinin yasaklanması yetmemektedir. Çünkü bir sonraki hafta yada ayda aynı site yeni bir isim yada içerik ile yine faaliyetini sürdürmektedir.

Temiz Net Kurulu bir Bilgisayarda yasaklı siteler tamamen otomatik şekilde kullanıcılarının veritabanına eklenir. Böylelikle kulllanıcı sürekli güncel bir veritabanı kullanır.

Not : Eğer Sınırlı Kullanıcı Hesabı Kullanıyorsanız Mutlaka Burdaki Makaleyi Okuyunuz:

http://www.trsecurity.net/sinirli-kullaici-haklari/

pizin.gif

temiznet6.jpgResimli Detaylı Anlatım

http://www.konya.bel.tr/temiznet/temiznet_kullanim.htm'>http://www.konya.bel.tr/temiznet/temiznet_kullanim.htm

Programın Ana Sayfası : http://www.konya.bel.tr/temiznet/

temiznet7.jpg

http://88.255.225.27/temiznet/temiznet.exe

veya

http://88.255.225.19:2008/temiznet/temiznet.exe

veya

http://www.konya.bel.tr/temiznet/temiznet.exe

ücretsiz mi _? :D link için tşk ederimm internet cafe için daha sağlam bi filtre programı varmi

Volsoft Tib onaylı filitresi çıktı iyidir.. kelle başı "masa" 15 ytl diyor.. işte gelde kırma..

Cw nin yazdığı Anti-mustehcen var.. ikisini kur tamam...

işte gelde kırma..

:D

içinizdeki Bu Dur Durak Bilmeyen Cracker Sevgisi Nerden Geliyor Böyle :D

Bırakacaktın Sanki Bir Aralar, ama Mümkün Değil, Alkol Uyuşturucu Gibi Bağımlılık Yapıyor Dimi :D

başlıkta ücretsiz yazıyordu indirdim ama daha kurmadım.en beğendiğim tarafı otomotik olarak yasak siteleri güncelliyor olması idi.kendi kendime dedim ki adamlar ücretsiz program yapmışlar ve siteleri güncellerkende bir sayfa açılır orada reklemlar diğer programlar v.s bunun üzerinden maddi anlamda bir gelir elde ediyorlardır diye düşündüm.meğersem resmen paralı imiş.buda elbette crackerlerin damarına basmaları anlamına gelir.

başlıkta ücretsiz yazıyordu indirdim ama daha kurmadım.en beğendiğim tarafı otomotik olarak yasak siteleri güncelliyor olması idi.kendi kendime dedim ki adamlar ücretsiz program yapmışlar ve siteleri güncellerkende bir sayfa açılır orada reklemlar diğer programlar v.s bunun üzerinden maddi anlamda bir gelir elde ediyorlardır diye düşündüm.meğersem resmen paralı imiş.buda elbette crackerlerin damarına basmaları anlamına gelir.

Arkadaşlar, Durum Yanlış Anlaşıldı Anladığım Kadarıyla :D

@YeNiçeRi , Volsoft Firmasının WebFiltre (www.webfiltre.com) Programının Yeni Çıktığını, TIB Onaylı Güzel Bir Program Olduğunu ve Ücretli Olduğunu Bu Nedenle içinde Bu Programı Kırmak için İnanılmaz Bir Aşkın Şevkin Olduğunu Söylemek istemiş :D( tabi bunlar benim anladıklarım :p)

Bu Mesajda Verilen TemizNet Adlı Program Ücretsizdir, Konya Belediyesi Adına Özel Olarak Yazılmıştır.

Rahatça Kullanabilirsiniz :D

Volsoft Tib onaylı filitresi çıktı iyidir.. kelle başı "masa" 15 ytl diyor.. işte gelde kırma..

Cw nin yazdığı Anti-mustehcen var.. ikisini kur tamam...

@YeNiçeRi o programı kırmanı dörtgöözle bekliyorum ve seni çok seviyorum :D son resimli anlatımını (Volsoft Kafe 2006 B3 Lisans) izledim umarım iyleşmişsindir ve bu aleme veda etmezsin :)

arkadaşlar programı kurdum lakin index yazısındaki x i bile kabul etmiyo o yüzden makalede olsun adreste x geçsin direk engellliyo bu konuda yardım en azından kelime kitapçıghı olsun bu kelimelere izin ver deriz index gibi

arkadaşlar kelime engelleme olan yerde izin vede varmış ona index e izin ver diyince yönlendirme yapmıyo

yeni farkettim

Arkadaşlar, Durum Yanlış Anlaşıldı Anladığım Kadarıyla :D

@YeNiçeRi , Volsoft Firmasının WebFiltre (www.webfiltre.com) Programının Yeni Çıktığını, TIB Onaylı Güzel Bir Program Olduğunu ve Ücretli Olduğunu Bu Nedenle içinde Bu Programı Kırmak için İnanılmaz Bir Aşkın Şevkin Olduğunu Söylemek istemiş :)( tabi bunlar benim anladıklarım :))

Bu Mesajda Verilen TemizNet Adlı Program Ücretsizdir, Konya Belediyesi Adına Özel Olarak Yazılmıştır.

Rahatça Kullanabilirsiniz :)

Ya ben kırarım demedim adamı zorluyorlar manasında dedim ben bıraktım...

Programı kurdum o kadarda güzel değil maalesef ayrıca (Nod32)EsetSmart 3.0.672.0 internet securty ile çakışma oldu test amacı ile bir kaç site arattım site

engellemesi olduğu anda nod32 hata raporu verip kapanıyor Temiznet devre dışı olduğunda ise böyle bir sorun yok.

WebFiltre cafede ve evlerde rahatlıkla kullanıyorum tek sorunu pc kapanması sırasında verdiği dll hatası onuda artık görmezden geliyorum.:D

Ya ben kırarım demedim adamı zorluyorlar manasında dedim ben bıraktım...

Sanırım EnÇokta Türk Yazılımcılar Sevinmişlerdir Sizin Bırakmış Olmanıza :)

Hele Hele Volsoft :) taaa Uzun Zamanlardan Beridir Volsoft'la Çok Sıcak bir Münasebetiniz Var, Hatta Adamların Bütün Progamlarının AIO larını Bile Yapmışdınız (yanlış hatırlamıyorsam eğer), Diğer PC de Arşivimde Hala Duruyor :)

Bunun Özel Bir Nedeni Varmı? Neden Takmış Durumdaydınız Volsoft'a :huh:

Özellikle Türkçe Crack Dünyası Sizin Gibi Bir Yeteneği Kaybettiği için Sanırım Çok Üzgündür, ama Türk Programcılarda Derin bir Ohh Çekmişlerdir.. :)

EDİT : Avatarınızdaki Yazıyı Yeni Gördüm :huh:

kraker.png

Sağlık ile ilgili Sorunlarınız Vardı, Umarım Atlatmışsınızdır..

Crackle Uğraşmazsanız bile Yinede Size / Sizlere / Sizin Gibilere ihtiyacımız Var, iyiki Varsınız..

Aslında Bu Mesajı Ö.M. Olarak Göndermem Gerekiyordu, Şimdi Birileri Çıkıp Yağcılık Falan Diyecekler ama Olsun, Beni Bilen Biliyor..

Saygılarımla....

Sanırım EnÇokta Türk Yazılımcılar Sevinmişlerdir Sizin Bırakmış Olmanıza :)

Hele Hele Volsoft :) taaa Uzun Zamanlardan Beridir Volsoft'la Çok Sıcak bir Münasebetiniz Var, Hatta Adamların Bütün Progamlarının AIO larını Bile Yapmışdınız (yanlış hatırlamıyorsam eğer), Diğer PC de Arşivimde Hala Duruyor :)

Bunun Özel Bir Nedeni Varmı? Neden Takmış Durumdaydınız Volsoft'a :huh:

Özellikle Türkçe Crack Dünyası Sizin Gibi Bir Yeteneği Kaybettiği için Sanırım Çok Üzgündür, ama Türk Programcılarda Derin bir Ohh Çekmişlerdir.. :)

EDİT : Avatarınızdaki Yazıyı Yeni Gördüm :huh:

kraker.png

Sağlık ile ilgili Sorunlarınız Vardı, Umarım Atlatmışsınızdır..

Crackle Uğraşmazsanız bile Yinede Size / Sizlere / Sizin Gibilere ihtiyacımız Var, iyiki Varsınız..

Aslında Bu Mesajı Ö.M. Olarak Göndermem Gerekiyordu, Şimdi Birileri Çıkıp Yağcılık Falan Diyecekler ama Olsun, Beni Bilen Biliyor..

Saygılarımla....

Ya fazla kimsenin taktığını sanmam niceler geldi geçti .. bizde onlardan biriyiz.. volsoftla bir takıntım derdim yok sadece pahalı programları.. Ve ayrıca Bence En iyi Kafe programı.. Hemen Hemen çıkan bir çok kafe prosunu kurdum.. ama en iyisi kullanışlısı vs.. en iyisi volsoft kafedir.. Birazda ucuz olsa Lisaslı alınıp kullanılacak bir program bence.. Dangalak Akınsoftun Kafe prosuna verceğin parayı buna vermek en mantıklısı.. "bence" ve kullananlardan geri döünümler.. böyle..

Sen eski dostsun dostların birbirine güzel yazlar yada sözler sarf etmesi normal kimne anlarsa anlasın artık.. güzel düşüncelerin için ayrıca teşekkür edrim...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...