Jump to content

Portable Sony Vegas Movie Studio Platinum V12.0.75

Kaizen07
 Share

Recommended Posts

Portable Sony Vegas Movie Studio Platinum 8.0

120781662503319ffc419d9ao4.jpg

Bu harika yazılım sayesinde videolarınızı düzenler, ses kaydı gerçekleştirir ve DVD'ye dosya yazdırabilirsiniz. En kaliteli filmeleri düzenleyin, birbirinden güzel vidolar hazırlayın Dvd yakın bu çok süper program sayesinde.Dünyaca ünlü teknoloji firması Sony'nin imzası var programda. Bu program Sony'nin yazılım dalındaki en iyi ürünüdür. Sinemalar tarihe karışıyor artık herkes bu program ile kendi filmini yapabilir programdaki harika efektler sayesinde.

moviestudio8_full.jpg

Genel Özellikleri:

- HD video düzenleme: HDV ve Sony AVCHD formatları

- 5.1 ses sistemlerine uygun mixleme ve yazdırma imkanı

- Sony PSP™ (PlayStation®Portable)`ye direkt olarak uyumludur

- 100`den fazla video efekti ile NewBlue®`dan profesyonel video efektleri

- 3 tekerlekli bir sistemde renk ayarlama mekanizması

- 20 AniMattes professional video compositing mattes from FreedomFX®

- 20`nin üzerinde DirectX® ses efekt

Al & Organize Et

DV, HDV, ve fotoğrafları direkt olarak donanımınızdan alın. Sabit diskinize ekleyin. Ve görüntüleyin.

Düzenle

Sürükle bırak modu ile istediğiniz efektleri müzikleri ekleyebilir, çıkartabilirsiniz. Ve sonuçları gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.

Kaydet & Paylaş

DVD veya CD`ye kaliteli kayıt yapma imkanı. Veya PSP™ (PlayStation®Portable)`ye direk aktarım. Yada Apple® iPod® ve benzeri farklı aygıtlara aktarma.

En düşük sistem gereksinimleri:

- Microsoft® Windows® XP SP 2 veya Windows Vista™

- 800 MHz işlemci (HDV için 2.8 GHz önerilir)

- 200 MB sabit disk alanı

- 256 MB RAM (HDV için 512 MB RAM önerilir)

- OHCI-uyumlu i.LINK® connector1/IEEE-1394DV kartı (DV almak için)

- DVD-ROM sürücü

- Microsoft DirectX® 9.0c

- Microsoft .NET Framework 3.0

11lm0hu.gif

downloadmn2.png

http://rapidshare.com/files/111952573/Vegas_PRO_8.0_Portable.rar[/CODE]

Edited by Kaizen07

Sayın Kaizen07,

Upload hala bitmedi sanırım.

Ayrıca vistada denediniz mi?

Saygılar...

Programın çalışabilmesi için Net Framework 3.0 yüklü olmalı pc de.Eğer setup anında kurarsanız 15 dk beklemeniz gerekiyor hazırladıgım portable hem xp de hem vista da çalışıyor fakat capture aldıgım ıcın 15 dk beklemenız gerekıyor fakat Net Framevork sorunu cozersem 15 sn yede acılacak ındıren ınsanları sıkıntıya sokmamak ve yaptıgım programa laf atılmaması ıcın elımden gelenı yapıyorum su an programı test ediyorum bugun elinizde olur inşallah ama vistada deneme şansım yok o yüzden birisinin indirip denemesi lazım...Bu konuda beni anlayışla karşılayacagınızı düşünüyorum...

Sayın Kaizen07,

Siz linki bir ekleyin ben anında deneyeceğim merak etmeyin.

Sonucu da yazacağım tabi ki,

Kolay gelsin,bekliyorum,

Saygılar...

Şayet Net Framework un setupunu bulabilirsem programla beraber portable haline getirebilirim ama microsoftun sitesinden indirdiği için temp klasörüne atıyor ordan da işlem yaptığı için alamıyorum baya uğraştıracak beni ama elimden geleni yapıp en kısa zamanda kullanılabilir hale getireceğim inşallah yoksa portable programı kullanabilmek için mecburen net framework 3.0 yüklemeniz lazım ...

Sayın Kaizen07,

--------------------------

vegas80.exe - Uygulama Hatası

---------------------------

Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0150002). Sonlandırmak için TAMAM düğmesini tıklatın.

---------------------------

Yazıyor ve çalışmıyor.

Saygılar...

• 1 ay sonra...

konuya bugün baktım ve indirdim bende sorunsuz çalışıyor tabii kaizen arkadaşa teşekürler eğer indiripte çalıştıramayanlar varsa net framework 3.0 dışında microsoft redistributable 2005 veya 2008 eklentisini indirsinler çünkü adobe nin prolarıda bu eklenti olmadan çalışmıyor

konuya bugün baktım ve indirdim bende sorunsuz çalışıyor tabii kaizen arkadaşa teşekürler eğer indiripte çalıştıramayanlar varsa net framework 3.0 dışında microsoft redistributable 2005 veya 2008 eklentisini indirsinler çünkü adobe nin prolarıda bu eklenti olmadan çalışmıyor

Bende öyle diorum net framevork 3.0 olmadan çalışmışıyor program sony ve framevork aynı anda portable yapamadığım için önce net framevork u kurmalısınız...

• 1 ay sonra...
  • 4 years yıl...
  • Editor
Sony Vegas Movie Studio Platinum v12.0.755/756 Portable ( x86/x64) | 41.82 Mb/49.4 Mb

Sony Vegas Movie Studio Platinum 12.0.755 x86
http://turbobit.net/2ixvdw06kzh2.html
http://u21988711.letitbit.net/download/41106.408ccfc122707c20ff748181a186/Sony_Vegas_Movie_Studio_Platinum_12.0.755_x86.7z.html

Sony Vegas Movie Studio Platinum 12.0.755 x64
http://turbobit.net/1ulgnlmjxjpf.html
http://u21988711.letitbit.net/download/09038.0915b22483efc6e1210e3b3c3c86/Sony_Vegas_Movie_Studio_Platinum_12.0.756_x64.7z.html