Jump to content

Autogk 2.48b

hakanakt

Recommended Posts

Arkadaşlar divx yapma işleriyle uğraşanlar varsa %100 tavsiye ettiğim bir program. İsterseniz biraz bahsedeyim.

DVD filmleri DivX yapmak için (DVDRip) rakipsiz bir program

DivX'in boyutunu tam 700 MB yapabiliyorsunuz. Bunun yanında isterseniz AC3(5+1), isterseniz MP3 (stereo) ses formatlarında DivX elde edebiliyorsunuz. Tabi AC3 ün boyutu daha büyük olduğu için ve DivX'in boyutu sabit ayarlandığı için(700 MB) görüntü kalitesinden ödün veriyor.

DivX'inizi 2 veya daha fazla parça halinde riplemeniz de mümkün.

Çift sesli (Türkçe-İngilizce DuaL) divx yapabiliyorsunuz.

Divx5 ve XviD formatlarını içeriyor.

Görüntü kalitesini yüzde 50-75 falan diye ayarlayabiliyorsunuz.

DvDlerin yanında videoları da DivX formatına çevirebilir.

DvD ripleyenlerin en çok kullandığı programdır.

Programı daha önce çok kullandım. Gayet iyi sonuçlar aldım ve favori programım haline geldi. Program kullanımı hakkında sorunuz olursa yardımcı olabilirim.

Ayrıntılı anlatım için buraya bakabilirsiniz.

http://www.mediafire.com/?c6ifxry28hr[/CODE]

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...

Auto Gordian Knot v2.55

Katılımsız Kurulum

autogk1.png

AutoGK içerisinde Divx ve Xvid codeclerini de barındıran DVD`den Xvid/Divx formatına çeviri için kullanılan ücretsiz ve kolay kullanımlı bir programdır. AutoGK ile DVD`lerinizi xvid/divx formatına çevirip saklayabilir ve arşivleyebilirsiniz. Böylece değerli DVD`lerinizin hasar görmesini engellemiş ve DVD`lerinizi Divx kalitesinde arşivlemiş olacaksınız.

Program kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Oluşturmak istediğiniz Divx/Xvid dosyaların boyutunu 1 CD, 2 CD veya istediğiniz bir boyut olarak seçtiğinizde program görüntü ve ses kalitesini buna göre ayarlıyor ve sizi detaylı ayarlarla uğraşmak zorunda bırakmıyor.

:dribble:

http://rapidshare.com/files/391749079/AutoGK.v2.55.U.I.T.Katilimsiz.By.TeaMLeSS.exe

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...