Jump to content

Modem Sorunu

Surlarprensi

Recommended Posts

Arkadaşlar sistemim "perfeck xp sp3" elimde zoom 5510b modem var. 1024 ttnet ADSL bağlantım var.bugune kadar bi sorun yaşamadım nete bağlanırken ama son 2 haftadır internet bağlantım durmadan kopuyor..link ışığı bir yanıp bir sönüyor bu yüzden nete bağlanamıyorum..virüstendir dedim format attım yine aynı sorun çıktı..zaten sistemi yeni kurduğum gibi c de pagefile.sys virüsüvardı..o sistemi tekrar kaldırıp TNCXP kurdum yine aynı..modemden kaynaklanıyor dedim.gidip yine aynı model bi modem aldım getirdim sonuç yine aynı...elimdeki laptop tada denedimsonuçyine hazinn... kafayı yiyecem bu gidişlee..şu mesejı bile 5-10 sefer deneyerek zar zor göndermeye çalışıyorum inşgönderecem ..yardım edin......

modemın ısıkları sonup bı sure sonra yanıyordu benım modemde bu sorunu yasıyorsanız ev telefonunu acın dınleyın cızırtı varsa ondan dır artık bı sorun yok bende cızırtıda yok turk telegom yıne bı ısler karıstırıyo ama ............................

Geçen yıl bende aynı sorunu yaşıyordum. Hatta zoom modemle. Modem günde 2 3 kez kendini yeniden başlatıyordu. Telekomu aradığımda şifremi değiştirip değiştirmediğimi sordu. Bende değiştirmiştim adslkota sitesinden. Meğer oradan şifre değiştirdiğimiz zaman Telekomu arayıp şifre değişikliğini onaylatmamız gerekiyormuş. Ve çok uzun karışık şifre yapıldığında yine aynı sorunu yapıyormuş. Sonuç olarak ilk şifreme geri döndüm ve bu işlemi onaylattım sorun kalmadı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...