Jump to content

Online Divx Film Seyret

mezar35

Recommended Posts

Arkadaşlar Sitemizin Adı Değişmiştir Artık Bu Linkten Film İzleyeceksiniz Yani Şöyle Açıklayayım

www.DivXCinema.net Artık Orjinal Dil Divx Filmler Vericek.

www.DivXSinema.net Eski sitemiz yani tüm filmler türkçe dublaj alt yazılı animasyon dizi vs vs. Bazıları site komple orjinal dil verdiğimizi sanıyor ondan üye kaybı yaşıyoruz lütfen yanlış anlaşılmasın. :rolleyes:

İnternette film izlerken kalite sorunu yaşıyoruz. Bu sorunu bu engeli aşmak için size bir iyilik yapayım aşağıda birkaç film afişi örneği veriyorum dikkatinizi çeker belki site linki aşağıdadır.

Dipnot :Filmleri izlemede sorun yaşıyor iseniz buradan bilgi alın

http://divxcinema.net/forum/showthread.php?t=26 <_<

OnlineDivx Cinema

www.DivXCinema.net

Ben Rammstein iyi seyirler. :p

5xlw2.jpg

2myds2r.png2uei8eq.png2wmf95h.png[/url]

book_of_love.jpg

• 3 hafta sonra ...

yaw bu kadar zamandır hala anlamıyomusunuz, internetten yaptıgınız her işlem tabiki

kotadan gider. internetle alakası olan HERŞEY...

ne yaptıgın önemli değil interneti kullanıyosan tabiki gidiyor.

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Kota gider , tüm filmler tek part Sanki Dvd Satın almışsında evde izliyormuş gibi.,

Muh4mm3d dediklerinden hiçbirşey anlamadım.

Arkadaşlar www.DivXCinema.net yenilendi tekrar açıldı şuanda arşiv fazla geniş değil ama eminim yakın zamanda genişleyecek herkeze iyi seyirler.

Yorumlarınızı Bekliyorum .. :unsure:

• 11 ay sonra...

Kardeş orası zaten divxcinema.net e özenerek açılmış bir site eskiden divxcinema hangi filmi atarsa orasıda direk onu atardı yani asıl site divxcinema.net

divxcinema.org çalıp çırpıyo emek yok orda ama divxcinema.net emek harcıyor ;)

Ha bu arada dipnot :

Filmleri izleyemiyorsanız Türkçe Dublaj bölümünde gerekli bilgi sabitlenmiş. : )

Dipnot 2 : Benim konumda başka bir sitenin reklamını yapmassanız sevinirim.

Eee emek olmayan yerde ekmek te olmaz sana bunu diyerekten seni kendi haline bırakıyorum ;)

Teşekkürler , konuyu yeniledim yorumlarınızı bekliyorum.

Konu Güncellendi .... (Bu bir post , flood değildir.)

Film arşivi genişletilmiş , 2009 filmleri tr dublaj olarak atmaya başlamışlar duyrulur..

Twilight New Moon eklencekmiş.

Saw 6

Zombieland. 5xlw2.jpg

eklenmiş.

• 3 hafta sonra ...

Kalite konuşuyor tabi bu sitede , bu arada yeni film ekleme durduruldu bazıları stagevu yavaş yüklüyor başka yere yükleyin gibi dertlendiler sitede tüm filmlere alternatif ekliyor 4 alternatif olcakmş her konuda iyi seyirler :)

Arkadaşlar donma sorunu şöyle açıklayayım. Bakın şimdi öğlen trafik cok oldugu için yavaş dolar ama geceye dogru girip izlerseniz daha hızlı izlersiniz buda bi taktik. Birde bazen cok hızlı bazen cok yavaş dolar ama yinede kaliteden şaşmayın , şimdi gidip cok hızlı bi film izlersin ama kalite iğrenç , biraz yavaş doluyor ama kalite süper hangisini terchi edersin . :(

Arkadaşlar donma sorunu şöyle açıklayayım. Bakın şimdi öğlen trafik cok oldugu için yavaş dolar ama geceye dogru girip izlerseniz daha hızlı izlersiniz buda bi taktik. Birde bazen cok hızlı bazen cok yavaş dolar ama yinede kaliteden şaşmayın , şimdi gidip cok hızlı bi film izlersin ama kalite iğrenç , biraz yavaş doluyor ama kalite süper hangisini terchi edersin . :(

Arkadaş Zaten Gece İzliyorum 12 de başladıgım filmi ki film 1.5 saatlik 3.5 ta bitirdim tamam kalite ses güzelde insan kanser oluyor

Bazen cok yavaş oluyor sana denk gelmiş :(

Film istek uygulaması açılmıştır.

Arkadaşlar konunun başına yazdıgım yazıyı okuyun bilgilenin birde burdan yazayım göremiyenler olur .

Arkadaşlar Sitemizin Adı Değişmiştir Artık Bu Linkten Film İzleyeceksiniz Yani Şöyle Açıklayayım

www.DivXCinema.net Artık Orjinal Dil Divx Filmler Vericek.

www.DivXSinema.net Eski sitemiz yani tüm filmler türkçe dublaj alt yazılı animasyon dizi vs vs. Bazıları site komple orjinal dil verdiğimizi sanıyor ondan üye kaybı yaşıyoruz lütfen yanlış anlaşılmasın.

Sitemiz tekrar hizmete girmiştir hayırlı ugurlu olsun.

• 3 ay sonra...

güzel bir site canın sıkıldım bağla bir filim izle ne güzel (aman Kotalılar dikkat)

muselmansuffe: icon13.gifDİKKAT: Teşekkür Etmek İstiyorsanız t_thanks.gif Butonunu Kullanmanız Gerekmektedir. Uyarı Aldınız.

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...