Jump to content

Elinde Windows Vista Starter Olan Varmı?

saw17

Recommended Posts

:rolleyes2::rolleyes2: arkadaşım bende var WİSTA STARTER

hem leptop ve masaüstüiçin ikiside orjinal

fakat nasılrapide vereceğimi bilmiyorum

arıca etkinleştirmek istiyo arkadaşımızın dediğigibi ...

diyerlerindende var etkineştirme yaptım onlarda oluyor fakat

gerşekten STARTER OLAYINDA BU BİRAZZOR ŞİMDİLİK...

ben yanlış söylemiyorum vista starter edition da crackler işe yaramıyor şu andaki crackler bios üzerinde işlem yaparak orjinalleştirme yapıyor fakat starter editionda maalesef bu crackler işe yaramıyor ben bir sürü crack denedim olmadı cünkü vista starter xp nin vista versiyonu biraz jan janlı şekli diyebiliriz hatta aynısıda denebilir birkaç farklılık dışında(istisnalar kaideyi bozmaz) o yüzden ben acaba vistayı kaldıramıyan bilgisayarlara vista starter kurdum fakat aktifleştirme yapamadığım icin 30 gün sonra puffff gittti

benim elimde şuan vista starter'in orjinali vaR. Kuzene pc aldığımda vermişlerdi bende aktifleştirme felan istemedi 3 ay kullandım sonra yeniden xp'ye döndüm. Orjinal olduğundan crack istememiş olabilirmi? partlara bölüm sana upload etmeye çalışacağım

• 9 ay sonra...

kusura bakmazsanız konuyu hortlatcam.

bana vista starter lazım ancak trial lazım yani 30 gün deniycem yasal olarak sonra ya alcam ya silcem. link falan aradım ancak bulamadım elinde olan var mı ? (Crackli full falan istemiyorum trial olacak.)

birde

ben bu vistayı alacagım. ancak bir sorum olacak ben sadece dx10 destekli oyunları oynamak ve webe girmek için masaüstü bilgisayarıma alıyorum bu kullanım için bır kısıtlama var mı?

su anda xp pro /home (laptopta home evde pro) var evdeki masaüstünde sadece oyun ve web için kullanıyorum ekran kartımda dx10 destekli ki ii para verdim yani neden bu desteği kullanmayım ki. 40 tl falan sıfır kullanılmamıs vista starter bulabiiyorum ama bir önce denemem lazım.

MSDN Vistayı indir kurulumda vista starterı seç kur activasyon için 30 gün süre tanıyor zaten ayrıca keye ihtiyacın olmaz. Ama vista starterı ne yapacaksın çook çoook kırpılmış bir sistem win7 bekle istersen. Saygılarımla neffeno

nasıl olsa vistadan win 7 ye upgrade cıkar :)

onun ile yukseltirim. napcamı da güncelledim üstad

Win7 upgrade de Starter yok diye biliyorum ama zarar etmeyesin <_<

Bende Vista Home Premium var OEM (asus notebook) Asus upgrade için € 50 istedi bende vazgeçtim kargo ücretiymiş :) nasılsa

Vistada sorun çıkan oyunlar bile win7 çok güzel çalıştırabildim. Ayrıca Win7 içerisinde Virtual XP var hiç gerek olduğunu düşünmesemde işine yarayabilir. İsterden şuanki betalardan birini indir dene vistayla arasındaki farkı kendin gör. Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...