Jump to content

Windows 7 M3 Sürümünden Ilk Ekran Görüntüsü

v3nom_47

Recommended Posts

b_20080917025900_windows7.jpg

Windows 7'nin Milestone 3 sürümünden alınmış ilk ekran görüntüsü.

Windows 7'nin üçüncü Milestone sürümünün yayımlandığının haberini vermiştik. Öyle görünüyor ki, M3 sürümü firma dışı tester'ların eline geçmeye başlamış bile.

UX Evangelist blog sitesinden Stephen, Windows 7 M3 (build 6870) sürümünden bir ekran görüntüsü yayımladı. Ekran görüntüsünde sadece Paint var ama dikkat edildğinde Office 2007 stili olan Ribbon kullanıcı arabiriminin kullanıldığı ortaya çıkıyor. Görüntü sanal bir makineden alındığı için Windows Basic tema düzeni kullanılmış. Aero'nun M3 sürümünde nasıl gözükeceği ise merak konusu.

Kaynak: vetekoloji.com

€vet Bencede Vista gibi Kasmalar Hatalar olacaksa Hiç uğaşmasınlar.XP Tabanlı Sistem gibi hızlı kullanışlı Yapsalar hiçte fena olmaz. :clapping:

aynen katılıyorum microsoftun şimdiye kadar cıkarttıgı en iyi işletim sistemi diyebiliriz :rolleyes2:

hepimizin ümidi o ama suda varki onlarında bu işletim sistemini yapma amacı bu sanırsam zira vistadan dolayısı ile yedikleri kufurler nedeni ile yuzleri kızırımış olucakki bunu yapmaya başladılar vista yuzunden bi yuzlerine tukurmedıkleri kaldı dunyanın microsofta ! :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...