Jump to content

Tnc Belediyemizin Yeni Logo & Banneri Sizce Nasıl?

zidanezidan_67

Tnc Logo&Banner  

142 members have voted

1. 1. Bence ;

• Mükemmel
      31
    • Mükemmel -1
      10
    • Pekiyi
      13
    • Güzel
      30
    • Güzel Gibi
      10
    • İdare Eder
      18
    • Beğenmedim
      23
    • Benim yaptığım daha Güzeldi :)
      7

Recommended Posts

sadelik güzeldir.. aşırı animasyonlu efektlerin kalkması güzel oldu..

Aşırı animasyonlu efektler de nedemek? :D Tısss, aşırı animasyonlu efektler?!? Ben birşey anlamadım. Banneri mi kast ediyorsun yoksa logoları mı?

Güzel olmuş diyen arkadaşları belki hayal kırıklığına uğratacağım, şimdiden özür dilerim. Logo'yu yapan arkadaşada ayrıca teşekkürler. Benim tek derdim, TNCTR'nin ciddiyetini göstermesini istemek?!? Tekrar özür diliyorum, burası kreş değil. Bu benim fikrim, kırgınlık dargınlık olmasın, Flavio ve billinchard'tın Logo'suna bayılmıştım ama tabiki forum buna karar verir, benim bir birey olarak birşey söylemeye hakkım yok, eğer öyle olacaksa öyledir. Ama tekrar söylemek istiyorum, burada yapılan çalışmalar gerçekten güzel, istediğinizi anında bulabiliyor, destek alabiliyorsunuz. Buda bir prestij, karizma. Sadece logo güzel demekle olmuyor?!? Tekrar özür. Bana göre TNCTR'yi yansıtmıyor <_<

Harfi harfine,Kelimesi kelimesine aynen katılıyorum

Aşırı animasyonlu efektler de nedemek? <_< Tısss, aşırı animasyonlu efektler?!? Ben birşey anlamadım. Banneri mi kast ediyorsun yoksa logoları mı?

banner de çok fazla animasyon vardı ve sanırım daha genişti ona göre bu daha güzel.. logo içinde diğer logolarda güzeldi buda güzel ve sade.. sadelik hem logoda hemde banner de göze çarpıyor..

2. Yıl yazısı değiştirilebilir o sorun değil ;) Ama asıl tartışılan logo :)

Logodaki resim biras basit gibi <_< Yani nasıl desem.. Blinchar veya muscle nin logoları olsa foruma göre daha uygun ve daha karizmatik olurdu..

Not : Yargılama mesajı değildir. Sadece görüş ve öneri..

Tnc'nin kötülüğü için bişey istemiyoruz. İyiliği için..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...