Jump to content

Wireless Sorunu

muratemirik

Recommended Posts

arkadaşlar yeni datron va250p laptop aldım vista kurulu ve etrafımdaki bütün ağları görüyor ama kendi ağımı görmüyor.

modem airtress aynı modemden komşumda var onun ki görünüyor.

lütfen bu soruna bir çözümü olan arkadaşımız varsa yardımcı olsun.

Kablosuz bağlantınız açık değil; sol üstteki yanyana 4-5 düğmeden birisi onunla ilgilidir; basınca sorun biter...

kardeş teşekkür ederim ama açık. sorunu yineleyeyim. etrafta bulunan 3 tane ağı görüyor ama benim ağımı görmüyor. benim ağımda sorun yok çünkü laptopla aynı yerde masaüstü bilgisayarım var ve vireless ile bağlanıyorum internete. bu yazıları yazdığıma ve okuduğunuza göre masaüstünde ağ sorunu yok. ama laptop benim ağımı GÖRMÜYOOOOO.

lütfen yardııııım

modemin admin paneline girip wireless isminize sacma bir isim verin ve gorulebilir secenegini aktif yapin. Eger default olarak Airties gibi bir isim kaldiysa komsunuz sizin degil baskasinin modemini goruyor oalbilir.

modemin admin paneline girip wireless isminize sacma bir isim verin ve gorulebilir secenegini aktif yapin. Eger default olarak Airties gibi bir isim kaldiysa komsunuz sizin degil baskasinin modemini goruyor oalbilir.

arkadaşlar komşum değil ben kendi modemimi göremiyorum. ve zaten farklı bir isim verdim. sorum benim laptopta başka yerde aramayın. çünkü diğer bütün seçenekleri denedim. sonra konuyu buraya açtım. ama aldığım cevaplar çok farklı.vistanın içinde bir nokta bu soruna sebep olabilir mi? bunun cevabını bilen varsa lütfen

kardeş teşekkür ederim ama açık. sorunu yineleyeyim. etrafta bulunan 3 tane ağı görüyor ama benim ağımı görmüyor. benim ağımda sorun yok çünkü laptopla aynı yerde masaüstü bilgisayarım var ve vireless ile bağlanıyorum internete. bu yazıları yazdığıma ve okuduğunuza göre masaüstünde ağ sorunu yok. ama laptop benim ağımı GÖRMÜYOOOOO.

lütfen yardııııım

Dizüstünüzün gördüğü 3 tane ağdan biri sizin olmasın?

Üçüne de ayrı ayrı "bağlan" deyip bi bakın; sonuç almazsanız Datron servisini arayıp telefonla sizi yönlendirmelerini isteyin; o zaman da çözülmezse kapınıza boş kutuyla kargocuyu gönderirler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...