Jump to content

Vista üzerine Xp Kurulur Mu

arslan_1905

Recommended Posts

arkadaşlar vistanın kalması suretiyle ikinci bir işletim sistemi olarak xp yi kurabilir miyim ve bilgisayar sorunsuz çalışır mı yani kasmalar falan. vista da bilgilerim var yani onlarda kalacak yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim

bildiğimiz şekilde oluyor değil mi yani önce cd den boot edip ayrı bir driver a kuruyoruz değil mi

Evet, aynen öyle; ancak, XP'yi kurunca Vista'ya giremezsiniz; girmek için ek bazı işlemler yapmanız gerekir; forumda araştırma yaparsanız, sanırım olayı çözersiniz...

Arkadaşım formatlayıp önce c ye xp kur sonra da d ye vistanı rahatlıkla kurabilirsin. vistanın üzerine xp kurarsan ikisini kullanamazsın dediğim gibi önce xp sonra vista kur. ben öyle yaptım ikisinide kullanıyorum.

Arkadaşım formatlayıp önce c ye xp kur sonra da d ye vistanı rahatlıkla kurabilirsin. vistanın üzerine xp kurarsan ikisini kullanamazsın dediğim gibi önce xp sonra vista kur. ben öyle yaptım ikisinide kullanıyorum.

teşekkür ederim ama benim vista kurulu onun harici xp kurmak istiyorum o yüzden bazı programlar lazımmış ama onlar ne :) bilmiyorum

Hayır hiç bir program gerekli değil.Orjinal Vista DVDsini takın ve Bilgisayarınızı Onarın deyin.Orada vistayı seçtikten sonra Başlangıç onarımına tıklayın açılış kayıtları yeniden yazılacak,sorun düzelecektir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...