Jump to content

Katlımsız Program Cdsi (xp Cd Değil) Nasıl Yapılır

akyele

Recommended Posts

AUtoplay media studio ile yaparsınız ama wpiden çok daha fazla dezavantajı var.

Seçmeli olay yok.Tek tek tıklamanız gerekecek.

Düzenlemesi ve yapması çok zor

Ya da diğer autoplay uygulamalarıyla yaparsınız.

ama wpi en kolayı,en gelişmişi bence.

Autoplayle de seçmeli ve tek tıklamalı yapılabilir hatta ve hatta wpida görülen bir çok şey ams ile de yapılabilir ama neden tekrar tekrar kasım ve o kadar çok fonksiyonu tekrar yazim ki heleki ams yle...Ayrıca boyutu da düşünmek gerek

• 4 hafta sonra ...

Autoplayle de seçmeli ve tek tıklamalı nasıl yapılıyor varsa scripti verebilirmsiniz checbox ekliyorum ama onları seçtirip kurduramıyorum yada tümünü seç ve ya tek tek seç sonra kurdur gibi yapılabilirmi autoplay media studio ben wpi yerine onu kullanmak istiyorum boyut sorun değil

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

wipi konusunda yardım edecek arkadaş msn de konuşabilirmiyiz vala bu programa çok çaba harcamam gereklio lütfen bilen bi arkadaş mc_07802Forumda msn, mail, adres, gerek isim vs. bilgilerinizi paylamaynz.com adresim yardım edin arkşiler

WPI kullanma kılavuzu ve WPI nasıl kullanılır ve program eklenir? başlıklı konular var. WPI'ı hazırladıktan sonra bir autorun.inf dosyası hazırlayıp cd'ye atabilirsiniz. AutoPlay Media Studio'nun dezavantajlarından bir taneside proje oluşturulduktan sonra boyutuna bağlı olarak açılması çok uzun sürer. AMS vakit kaybı olduğu için WPI daha kolay.:pardon:

arkadaşlar bn wipi den program yüklerken illaki seçtiğin programın tek tıkla yüklenio olması gerekio çünkü next next die kurulan bi program wfide işe yaramıo bu konuda tek tıkla nasıl program yapabiliriz bi program varmı daha doğrusu

arkadaşlar bn wipi den program yüklerken illaki seçtiğin programın tek tıkla yüklenio olması gerekio çünkü next next die kurulan bi program wfide işe yaramıo bu konuda tek tıkla nasıl program yapabiliriz bi program varmı daha doğrusu

forumu araştırırsanız birsürü anlatım var. Yada yapılan hazır programları indirip wpi nizde kullanabilirsiniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...