Jump to content

Tv Seyretme Proğramı

decisionmvo

Recommended Posts

Online tv mi? Yoksa tv kartından mı?

hazır konu açılmışken bende sorim aynı konuyu bende açıcaktım

bana online tv lazım netten izlemek için ama çok iyi bişey olmalı?

Please register to see this content.

Dostum ben bu link teki programı kullunuyorum. Kanalların hepsi yok ancak olanlar gayet hızlı ve net olarak açılıyor. Üstelikte ücreksiz bir program. tavsiye ederim. :drinks:

öneri için teşekkürler fakat

bunu bende kullandım netlik konusunda fazla katılamıyorum daha neti olmalı sanırım yani bana göre fazla net değil daha neti veya profesyoneli varmı?

arkadaşlar biliyorum flood yapmak yasak şimdi aynı konuyu değiştirerek açmak yerine burda ikinci mesajı yazmayı tercih ederim hem kurallardada iki mesajı geçmemek şartıyla üst üste mesaj yazabilirde yazıyor neyse ...bu konuyu her gün üste taşı dememe rağmen hala bi cvb çıkmadı kesin birilerinin bilgisi vardır bana göre gözükmedi ondan bi kaç yorum daha alabilirmiyiz arkadaşlar?

Arkadaşlar ben bi bakayım evde olacaktı bir kaç tane. Hepsini toparlar upload ederim yarın.

bekliyoruz arkadaşım ...

ya bendede bir sürü varda net göstemriyor kimisinde bazı kanallar çekmiyor kimisi sorunlu ben önerili bişey bekliyorum sen bi bak bakalım güzel bişey çıkıcakmı....

Birde bunu deneyin ....

Boyut:605 KB (619,098 bytes)

hemen denedim arkadaşım emeğin için teşekkürler ama çoğu kanalda denedim açmadı ayrıca aynı canlı tv programı gibi daha kötüsü....

arkadaşlar şöyle bu iş için yapılmış 300-500 $lık profesyonel programlar yokmu?tabi bize bedava olcak şekilde...

bekliyoruz arkadaşım ...

ya bendede bir sürü varda net göstemriyor kimisinde bazı kanallar çekmiyor kimisi sorunlu ben önerili bişey bekliyorum sen bi bak bakalım güzel bişey çıkıcakmı....

Yok kardeş baktım dediğniz gibi kimisi çok net göstermiyor kimiside kanalların çoğu çekmiyor. Ama yinede toparlıyorum yeni geldim daha.

Edit: Arkadaşlar elimde olanların hepsini topladım bakın bakalım hangisi işinizi görürse onu kullanın.

İçindekiler

Pay-TV_Cable_Viewer

Portable Online TV Player 4.6.0.0

MemoriesOnTV_PRO_Edition_v4.1.0

TiTiVi

tvnet_3.5_vista

tvnet_3.5_XP

http://www.divshare.com/download/5605567-2bc[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...