Jump to content

Katılımsız Office 2007 Enterprise Kurulumu

venomtrk

Recommended Posts

Merhaba,

Katılımsız office 2007 enterprise WPI ile oluşturmaya çalışıyorum forumda söylenildiği gibi uygun MSP dosyası yaptım katılımsız kurulumda sadece bir sorun var , updates klasörüne sp1 ve MSP dosyası eklesemde setup ile çalıştırdığımda "Bir Microsoft Office ürününü seçin" kısmı çıkıyor ve enterprise seçmek zorunda kalıyorum .devam edince katılımsıza göre kuruluyor ama ben bu menünün gelmemesini direk enterprise seçili kurmasını istiyorum... nerede yanlış yapıyor olabilirim ?

yok mu arkadaşlar yardım edecek,

officecu5.jpg

yukarıdaki gibi menü geliyor devam dedikten sonra katılımsız kuruluma başlıyor ben bu ekranın gelmesini istemiyorum setup.exe /admin den sonra office 2007 customization tool da zaten ilk ekranda enterprise seçiyorum neden tekrar geliyor ekstra bişey mi yapmak gerek , setup.exe /adminfile dosya.msp yazıncada katılımsız kuruluma hemen başlaması gerekmez mi ama hata mesajı çıkıyor

WPI için office 2007 enterprise tüm programları exe halinde dvd ye koymaya çalışıyorum...office 2003 de sorun yok ama 2007 de sorunum var. Yardımcı olursanız sevinirim

boyutu 3 gb arkadaşlar, bunu office 2007.exe halinde sıkıştırıp WPI ya atmak istiyorum, nasıl bir yol izlemek gerek ya da autoit gibi ayarlamalarla menüden enterprise mı seçtirmek lazım ?

Office 2007 enterprise orjinal bu arada

• 1 yıl yıl...
yok mu arkadaşlar yardım edecek,

officecu5.jpg

yukarıdaki gibi menü geliyor devam dedikten sonra katılımsız kuruluma başlıyor ben bu ekranın gelmesini istemiyorum setup.exe /admin den sonra office 2007 customization tool da zaten ilk ekranda enterprise seçiyorum neden tekrar geliyor ekstra bişey mi yapmak gerek , setup.exe /adminfile dosya.msp yazıncada katılımsız kuruluma hemen başlaması gerekmez mi ama hata mesajı çıkıyor

WPI için office 2007 enterprise tüm programları exe halinde dvd ye koymaya çalışıyorum...office 2003 de sorun yok ama 2007 de sorunum var. Yardımcı olursanız sevinirim

sen bunu nerden bulduğunu söyle ben bir bakayım

• 9 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...