Jump to content

Bedava Melodi Furyasından Canı Yananlar

ufuk_753

Recommended Posts

arkadaslar basımdan gecen bi olaydan bahsetmek ıstıyorum gecenlerde turkcell ın bedava internet kampanyasına uye olmustum netee gezerken düşeş melodi die biyere girdim ama nette oldugu gibi bi kod falan sorarlar dedım ama sormadan abone oldunuz dedı bende hattımda olan tum kontorlerı transfer ettiim şimdide knt yukleyemıyorum sırf o adamlara para yedirmemek ıcın ve su anda gordugum tum bedava 100 knt bedava melodı medava muzık yazan reklamlara tıklıyorum bolca enayi yerine koyuyolar....

Bende şu Messenger penceresinin altında çıkan saçma sapan oyunlar varya eşleştirmeler falan..bir gün dedim neymiş bu diye bir bakayım dedim.İşte Volkan Demirel yazıyor karşısında seçenekler var Fenerbahçe falan filan sonra hepsini doğru yaptım ;) Bedava melodi,oyun vs.seçmek için tıklayın dedi.Tıkladım ;) Orda numaraya yazma var dedim kendi kendime ben cep telefonumdan onaylamadan konturum gidecek değil ya dedim.oraya yazdım numarayı sonra birşeyler oldu hatırlamıyorum...Abi bir gün 20 kontur aldım 5000 Sms'in yenilenmesi için yenilenemeden kontur 10'a inmiş..Neyse gittim bir daha aldım yeniledim..Bu birkaç sefer daha oldu.Allahtan hep parça kontur alırdım.Bir gün 100 kontur aldım 10 dk sonra bi baktım 14 kontur kalmış!Abi bi sinirlendim.Artık müşteri hizmetlerini aradım.3 kere anlattım derdimi,RINGOFON'a mı ne abone olmuşum.3.arayışımda anca iptal ettiler yahu.

Müşteri Hizmetlerini Ara Üye Olduğun Kampanyayı İptal Ettir Hattını Tekrara Kullanmak istiyorsan Eğer Kardeşim Kimse Kimseye Önce Almadan Bedava BirŞey vermez. Nette Olan Herşeye İnanıp Tıklamayın % 99 Sahtedir Kolay Yolunu Bulmuşlar Reklamdan Para Kazanmak için Kanmayın Herşeyede İnanamayın Sanal-Alemde Hepsi Para Dolabı Kolaygelsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...