Jump to content

Football Manager 2009 Demo

Feuer.Frei

Recommended Posts

Arkadaşlar demo çıktı. burdan http://www.footballmanager.net/

Demo iki versiyon olarak sunuluyor.

Vanilla Demo: Boyut 170 mb İngiltere ve İskoçya liglerini içeriyor oyuncu resimleri, takım logoları yok

Strawberry Demo: Boyut 1 gb İngiltere, İskoçya , Fransa, İspanya, Portekiz, İtalya, Norveç, Danimarka, İsveç, Brezilya,

Avusturalya, Endonezya liglerini içeriyor oyuncu resimleri, takım logoları var

• 2 hafta sonra ...
bu oyun ps2 için çıkarılıyormu yada ps2 de oynanacak duruma getirilebiliniyormu bilen varmı?

Bu Oyun Ps2 İçin Çıkarmı bilmiyorum ama Pc Oyunu Ps2 Nasıl Dönüştürlür Sorusunu İlk Sizden duyuyorum.

yha ben indirdim ama çalıştıramadım produced key istiyoooo buu onu bilen varm????

Arkadaşım ilk önce oyunu kurcan sonra FM2009_v9.1.0_Patch.exe aldı patch i yapcan.Daha sonra fm91_t1.exe adlı dosyayı crack olarak uyguluycan yani hiçbir şekilde cd key girmiycen..

meraba arkadaşlar, torrent ile indirdim de yükleme yaparken activasion olayı varya 2 seçenek sunuyor bize.. ondan sonra adımları atlıyor ve bişey yapmadan otomatik setup kapanıyor.. bakıyorum yüklememiş .. karşılaştınız mı bu sorunla neden olabilir? ne yapılabilir?

1-Install via Uniloc (using the internet or Phone Activation) secenegi secilmelidir.

2-Kurulum bitince 9.1.0 isimli patch dosyalı kurulmalıdır

3-Son olarak da kurulum tamamlandıgında Serial isteyecek ve telefon ile aktivasyon isteyeciktir.

4-Aktivasyon kısmını kapatıp fm91_t1.exe isimli dosya ile oyunun klasorune giderek cracklenmelidir...

Bu Oyun Ps2 İçin Çıkarmı bilmiyorum ama Pc Oyunu Ps2 Nasıl Dönüştürlür Sorusunu İlk Sizden duyuyorum.

Ben bu sitede olmayacak o kadar şey gördüm ki bu bile olabilir. Hele bi gören olsa ilgili arkadaşlar yapabilir belki :rolleyes2:

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
arkadaslar bende turkçe yamasını bulup indirdim ama bir turlu turkçe yapamadım oyunu bu konuda yardımcı olabilicek varmı ya kurarken yanlışlık yapıyorum yada bilmiyorum beceremediler yamayı heralde

bu oyunun tr yamasını yıllardır en başarılı şekilde turksportal yapar ve diğer siteler çalar iki üç bişey ekler siler biz yaptık der. turksportal da en erken mart da çıkarır. ne türkcesinden bahsediyorsun sen :D

ben indirdim herşey tam fakat crack çıkmadı. benim için upload edebilecek varmı acaba?

• 4 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...