Jump to content

Bant Genişliğini Ayarlayan En Verimli Kullandıran?

karma9899

Recommended Posts

arkadaşlar ben şimdi bir bant genişliğini ayarlayab program arıyorum cfor speed gibi daha iyisi

benim istediğim şimdi ben genelde hem torrent indirme hem normal download yapıyom çeşitli programlarla

şimdi benim iştediğim

u torrent e en az seviyede bant genişliği veren ve idm a daha öncelik veren ayarları yapanbileceğim program yani

şimdi iki prgram da açık ikisiylede indirme yapıyorum ama indirme bu

yani u torrent te ban genişlkiği düşünce boş kalan bat genişlkiği ni idm a versin yani

şimdi ben en fazla 120 kb down load yapıyorum

iki program açık biri u torrent biride idm (yada farklı olabilr)

şimdi Utorrent 80 kb indirme yapıyor idm 30 kb indirme yapıyor ve ilerleyen zamanlarda idm in hızı artıyor ama belli hıza çıkamıyor çünkü utorrent var bant genişliğini vermiyor x programı sayasinde u torrentteki hızı düşürüp idm nin hızı artıyor böylece idm ile indirdiğim dosya

çabuk iniyor işim hızlı bitiyor sonra bitince boş kalan bant genişliğini utorrent dolduruyor ve böylece saniyedeki ortalama hızım 90 kb ın altına inmiyor böylece önemli bir indirme yaptıgımda hep utorrenti kapatmayayım(yada durdurmamalıyım)

başit açıklamasıyla

peki bu x programını önerin varmı tavsiyeniz(x program adı deil herhangibir program gelebilir anlamında)

aslında bu işi c for speed başarıyla yapıyor tek eksiği torrent te en yüksek bant genişliği ver desemde hızı belli bir yere çıkmıyor anca

cforspeed kapatınca hız birden yükseliyor

yani bu anlattıgımı benim kullandıgım c for speed yapabiliyor ama torrentte çok başarısız oluyor

e haliyle 300 bileünüyormedin 1000 kişi den indirme yapıyon çok karma karışık oluyor ayarlayamıyor diye düşünüyorum

başka bir program yada c for speed iyi kullananlar bu ayarları nasıl yapacagımı söylesin çünkü torrent açıkken c for speed kapatak zorunda kalıyorum çünkü hız 120 kb tan 20 ye kadar düşüyor ve hızlanmıyor kapattımmı 120 oluyor

tek eksik ve başarısız oldugu yanı bu

yardımlarınızı esirgemeyin

şimdiden tesekkürler

konuyu biraz daha sade yazarsan yardım ederim ama aralarda okuduğum kadarıyla konunun hepsini okumaya fırsatım olmadı yanılmıyorsam cfs ye alternetif istiyorsun...bunun içinde speed connect var ama cfs gibi değildir ..yapmak istediğini daha kısa yaz yardım edebilim...torrentimi verimli kullancan rapidimi?

konuyu biraz daha sade yazarsan yardım ederim ama aralarda okuduğum kadarıyla konunun hepsini okumaya fırsatım olmadı yanılmıyorsam cfs ye alternetif istiyorsun...bunun içinde speed connect var ama cfs gibi değildir ..yapmak istediğini daha kısa yaz yardım edebilim...torrentimi verimli kullancan rapidimi?

rapidi

verimli kullancam eger hız düşerse rapidde boş kalan bant genişliğini torrent doldurcak kısacası

cevabın için saol

rapidi

verimli kullancam eger hız düşerse rapidde boş kalan bant genişliğini torrent doldurcak kısacası

cevabın için saol

speed connect veya cfs yüklü olsun sonrada resimde gördüğünü torrent programında yaparsın bu şekilde önceliği rapide vermiş oluyorsun ama yinede daha öncelik vermek için set limit yazan yerlerden resimde gözüküyor o yerlerden hızı biraz düşür örneğin torrente 80kb gibi bişey ver sonra o işaretli yeri low olan yeri işaretle

adszlx8.jpg

ex ne izliyon la :D player açik :D

bilgisayarı tv ye bağlamış kapışmayı izliyodum maksat ses olsun defalarca izledim aslındada arada bakıyordum :D

bide uyuya kalmışım yeni gördüm msj:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...