Jump to content

Win 10 Pro Güncel Dil Paketi indirme Hk.

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar yabancı bir forumdan İngilizce dili olan bir win10 indirdim. Beğendim. Normal format atıp windows üzerinden dil yüklediğimde bazı bölümlerde farklı diller oluyor. Yani kullandığım iso farklı bir dilde ise kaydet, farklı kaydet kısımlarında japonca dil olabiliyor. Bende indirdiğim iso' ya dili kendim ekleyip iso dosyasına eklemeye karar verdim. .Cab uzantılı olarak arattığımda ya çok eski paketler çıkıyor yada windows üzerinden dil yükleme konuları çıkıyor. Ben güncel Türkçe dil paketini nereden indirebilirim. Yavaş yavaş kendi iso dosyamı kendim hazırlamayı da düşünüyorum. Bu işe ilk dil dosyası ekleyerek başlamak istiyorum. Güncel dil paketini eksiksiz olarak nasıl bulabilirim?

caprice77, 41 dakika önce yazdı:

mu_windows_10_language_pack_version_1903_x86_arm64_x64_dvd_c45a68ac

Please register to see this content.

Teşekkür ederim. Daha çok güncel dil paketlerine nasıl ulaşılabildiğini öğrenmeye çalışıyorum. Yani bir sitede güncel şekilde mi paylaşılır, yoksa microsoftun sitesinden direkt .cab dosyası olarak indirebiliyor muyuz? Bunu öğrenmeye çalışıyorum. Kendi Windows editlerimi kendim yapmaya başlarsam sürekli dil paketi v.s sormak istemiyorum...

Verilen sitelerden dil dosyasını indirdim. Ntlite ile entegre etmek istediğimde bu sürüm ile uyumlu değildir gibi bir hata veriyor. Birde  ve 

sitelerindeki cab dosyaları çok düşük boyutlarda iniyor. Normal .cab dosyaları yanlış görmediysem 130-140 mb boyutlarındayken bu sitelerde 40 mb civarında iniyor. Bir sorumda şu olacak. Bu .cab dosyalarını indirdiğimde ve editlenmiş .iso dosyasına entegre ettiğimde windows kurulum ekranı, açılış ekranı ve masaüstü dili de Türkçe olur mu? Tüm aşamaları kapsayan dil dosyalarını microsoftun kendi sitesinden edinme şansımız var mıdır? Ya da diğer editlenmiş isolardan dışa aktararak elde edebilir miyim?

deli_petro06, 6 dakika önce yazdı:

Verilen sitelerden dil dosyasını indirdim. Ntlite ile entegre etmek istediğimde bu sürüm ile uyumlu değildir gibi bir hata veriyor. Birde  ve  sitelerindeki cab dosyaları çok düşük boyutlarda iniyor. Normal .cab dosyaları yanlış görmediysem 130-140 mb boyutlarındayken bu sitelerde 40 mb civarında iniyor. Bir sorumda şu olacak. Bu .cab dosyalarını indirdiğimde ve editlenmiş .iso dosyasına entegre ettiğimde windows kurulum ekranı, açılış ekranı ve masaüstü dili de Türkçe olur mu? Tüm aşamaları kapsayan dil dosyalarını microsoftun kendi sitesinden edinme şansımız var mıdır? Ya da diğer editlenmiş isolardan dışa aktararak elde edebilir miyim?

abbodi1406 üstadın hazır scripti var. Tüm dosyaları içeren txt belgesi var içerisinde. Gereken dil dosyalarını (speech-handwriting vs) indirip script yardımıyla entegre edebilirsin.

• Like 1

senyor3, 4 dakika önce yazdı:

abbodi1406 üstadın hazır scripti var. Tüm dosyaları içeren txt belgesi var içerisinde. Gereken dil dosyalarını (speech-handwriting vs) indirip script yardımıyla entegre edebilirsin.

Sağol. Hemen deneyeceğim...

• Like 1