Jump to content

Max Payne Turkce Turkce Altyazılı Nasıl Yapacam

hitboy87

Recommended Posts

bende maxpayne filmi ve turkce altyazı dosyaları var fakat bunlar ayrı ayrı sadece film izlerken uzerıne atıyorum turkce altyazı oluyor ben bu filmi dvd ye cekıp turkce altyazılı izlemek istiyorum ama nasıl yapcagımı bılmıyorum

eğer film avi formatında ise yani xvid-divx-mpeg4 ile kodalanmışsa, filmi ve alt yazıyı aynı klasörde diske yazdırmalısın, yani film ve altyazı aynı klasörde olmalı, dvd playerler altyazıyı oto açar.

ve altyazı ile filmin ismi aynı olmalı burada dikkat edilecek bir husus daha var,

altyazının ismi aynı olacak uzantısı deyil; örnek olarak maxpayne-2.avi burada avi dosya uzantısıdır, altyazı olarak aynı isimde; maxpayne-2.srt olmalıdır, yani uzantıları deyil isimleri aynı olmalı.

max payne-2.avi

max payne-2.srt

gibi...

maxpayne 2 cd şeklinde galiba alt yazılar var diyorsun orası muhim değil sen sen bu işlemi ikisinede yaparsın

filmin bulunduğu yere git ve sağa tıkla yeninde adlandır de ve adını kopyala sonra o adı direk alt yazıya da yapıştır yani filmle alt yazı aynı isim olsun ama aynı klasörde olsun ondan sonra bak içine atmadan çalışır bu şekilde yazarsan bir sorun çıkarmaz ve alt yazılı bir şekilde izlersin iyi seyirler dilerim..

Total Video Converter ile içerisinde cevirirken Subtitle seçeneği var alt yazıyı seç çevirdikten sonra otomatik olarak altyazılı olacaktır

eğer onu yapamam diyorsan daha basit bir yol var altyazının ismiyle filmin ismini aynı yap

beyler tamam anladım sizide nero da cekerken nasıl cekecegız ben normal cd ye cekecem veri diski mi yaratacam yoksa baska bırsey mi?bide goruntu formatı avi ben veri cd si yarat dedim ve cektim dvd ye taktım acmadı napacam???bilgisayar acıyor turkce altyazı olarak ama dvd acmıyor nasıl yapcam...aksama arkadaslar gelcek acil yardım yoksa rezil olacam :)

evet aynen oyle altyazıyı filme gomup dvd playerda izlemek istiyorum

pocket divx encoder programını kullanırsan bu istediğini yapabilirsin..

ayrıca tüm filmleri yapmak istersen yani ben sürekli kulladığım internetten indirdiğim filmleri dvdlere alırken converter x to dvd programını kullanırım basittir alt yazı dosyası ile filmin ismi aynı lsun ve aynı yerde olsunlar o kendi direk dosyayı seçince altyazıyı ekliyor sonra convert diyorsun cdye dvd olarak yazıyor bu iki programlada yapabilirsin çok film yapıcaksan converter x to dvd'yi tavsiye ederim..

pocket divx encoder programını kullanırsan bu istediğini yapabilirsin..

ayrıca tüm filmleri yapmak istersen yani ben sürekli kulladığım internetten indirdiğim filmleri dvdlere alırken converter x to dvd programını kullanırım basittir alt yazı dosyası ile filmin ismi aynı lsun ve aynı yerde olsunlar o kendi direk dosyayı seçince altyazıyı ekliyor sonra convert diyorsun cdye dvd olarak yazıyor bu iki programlada yapabilirsin çok film yapıcaksan converter x to dvd'yi tavsiye ederim..

kardes mumkunse dedıgın programları upload edebılırmısın bende ındırıp dedıklerını uygularım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...