Jump to content

Satılık 4 çekirdek Işlemcili Sistem

Shox

Recommended Posts

KASA: Thermaltake VA3000BWA Tsunami Siyah

MAİNBOARD: Asus M3A32-MVP Deluxe Wi-Fi Edition

CPU: AMD Phenom QUAD-CORE 9550

RAM: 4 GB Ocz DDR2 1066 Mhz

HDD: 2x160Gb+250 Gb Dahili

VGA: Palit 8800GT 512Mb DDR3

MONİTOR: 19" Asus VW193D

POWER: FSP 450Watt

UPS: Masterguard Robotic (orjinal Alman malı)

Arkadaşlar yukarıda belirttiğim özelliklerde bir pc'm var şuanki sıfır piyasa değeri yaklaşık 2500ytl ediyor oda UPS hariç ama 2 el fiyatı ne eder bir bilgim yok o nedenle fiyat veremiyorum ama iyi bir teklif alırsam satmayı düşünüyorum.

• 2 hafta sonra ...

dolar 1 ay önce 1200 civarındaydı şim 1700 şu durumda 1500 liraya sıfırı toplanır edece de 750- 800 ikinci el garantisi sorunlu olur yakın çevrende birine daha pahalı verebilirsin bir de o yöreden bir pc ciden almışsan garanti çok önemli.

Bizim millet gerçekten ölmüş eşşek arıyor.. tekliflere bakınca ya milllet kazıklayacak salak arıyor yada ulaşamayacağı ciğere mundar demeye bayılıyor.

Cimbombom kardeş:

verdiğin makina ile benim verdiğim makinanın parçalarına bir bak istersen bu işten zerre kadar anlasan aradaki farkı çok iyi seçebilirdin ama anlamadığın belli.

babacan434;bozkurtcom;kerimcem;mutlakesaret kardeşlerim:

ben size 500 ytl vereyim siz bilgisayardan uzak durun hatta içerisinde bilgisayar olan hiçbir yere girmeyin çünkü siz bilgisayarı bilgisayar olduğuna pişman edecek kadar sistemden anlamıyorsunuz.

Cevaplarım biraz sert olduysa özür dilerim ama ciddi değilseniz neden cevap yazıyorsunuz kardeşim..............

Zaten bu sistemi sizler 10000ytl versenizde sizlere satmam çünkü bu sisteme acırım sizin gibi beleşçilerin eline geçeck diye....

Mod arkadaşalr konuyu kilitleyebilirler yada silebilirler SATMIYORUM...

selam arkadaşlar arkadaşımızın yazdığı pc süper bişey ama arkadaşım bu bilgisayarı ben bilgisayarcı olarak sıfır 2,133 ytlye kdvli ve vista ultimateli satıyom o yüzden bu kriz ortmında sabret bide parçalarının fiyatını profosyonel oloarak araştır ama piyasa araştıracaksan eğer sıfır üzerinden sakın araştırma sıfırı 1,500 ytlye aldığın pcyi 800 ytlye zor satarsın haberin olsun ikinci ele düşürme makinanı benden sana bir arkadaş tavsiyesi ne güzel geleceğin pcsi işte kullan gitsin :):)

Asus M3N-HD/HDMI NF750aSLI/DDR2 S+V+GL+RAI+16X 940 162,00 USD[x]

OCZ 2 GB (2*1) 1066MHz Platinum SLI DDR2 CL5 56,00 USD[x]

OCZ 2 GB (2*1) 1066MHz Platinum SLI DDR2 CL5 56,00 USD[x]

AMD Phenom 9550 QuadCore (2.2 GHz) 4MB 940p 165,00 USD[x]

Asus DvdRw 2014S1-PATA 20X Dual Layer (Siyah) BOX 33,00 USD[x]

Zotac 9800GT 512 MB 256Bit GDDR3 Dual DVI 16X 163,00 USD[x]

Asus Vento 7700 Mavi-Siyah (Psu Yok) 126,00 USD[x]

A4 Tech GK-870D X-Slim Kablosuz Klavye&Mouse Set 33,00 USD[x]

High Power 500W Act. PFC Güç Kaynağı 85,00 USD[x]

Samsung 750 GB 7200 RPM 32MB SATA2 92,00 USD[x]

Samsung 932N 19" LCD Monitör Siyah 5ms 169,00 USD[x]

KDV : 347,82 YTL

TOPLAM: 2.280,13 YTL

alsana arkadaşım senin makinadan üstün bir pcnin fiyatı bu sana cevap olarak yeterlidir sanırım bizzat kendim satıyorum

MUHTEŞEM MAKINA ÖLÜ EŞŞEK PARASI HELAL OLSUN SIZE BE VALLA YANE 2,283 YTL DEMIİŞ SIN ALICILAR ADAMA SADECE 800 DEMIŞ SENCE ÖLÜ EŞŞEK FİATI DEĞİLMİ KARDEŞ SATICI HAKLI SATMA YAVS NE SATIYON MALINI SAKLA TURŞUSUNU KUR DAHA İYİ

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Bizim millet gerçekten ölmüş eşşek arıyor.. tekliflere bakınca ya milllet kazıklayacak salak arıyor yada ulaşamayacağı ciğere mundar demeye bayılıyor.

Cimbombom kardeş:

verdiğin makina ile benim verdiğim makinanın parçalarına bir bak istersen bu işten zerre kadar anlasan aradaki farkı çok iyi seçebilirdin ama anlamadığın belli.

ben size 500 ytl vereyim siz bilgisayardan uzak durun hatta içerisinde bilgisayar olan hiçbir yere girmeyin çünkü siz bilgisayarı bilgisayar olduğuna pişman edecek kadar sistemden anlamıyorsunuz.

Cevaplarım biraz sert olduysa özür dilerim ama ciddi değilseniz neden cevap yazıyorsunuz kardeşim..............

Zaten bu sistemi sizler 10000ytl versenizde sizlere satmam çünkü bu sisteme acırım sizin gibi beleşçilerin eline geçeck diye....

ben sadece sıfır bir makinenin nekadar ettigini söyledim ve aşagı yukarı senin makinenle eş değerde belki 200 ytl daha harcayaraksenin makinenden süper olur taş patlasın 900 ytl ye sata bilirsin.ayrıca Şunuda belirteyim 5 senedir kurumsal bir şirkette Teknik danışmanlık yapıyorum senin senede 1 defa gördügün parcalar benim 5 dakikada bir elime geciyor.

Anladıgım kadarıyla istedigin fiyata satacak enayi bulamayınca sinirlendin

Cimbombom kardeş:

Saygı çerçevesinde isteyen istediği yorumu yapabilir kaldı ki siz bir fiyat belirlememişsiniz ve arkadaşlar sizin yerinize fiyat söylemiş. Alacak arkadaşlar için fikir öne sürmüşler. Böyle kızmanıza hiç gerek yok...

Konu ürün sahibinin isteği üzerine tarafımdan kilitlenmiştir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...