Jump to content

Cal Of Duty Wold At War Yukleme Sorunu

reelloveman

Recommended Posts

abi şimdi ben indirdim oyunu pcye Codwaw windows installer paketi var buna tıklayınca hata veriyo yukardaki hatayı bide setup var ona tıklladım key mey istedi keyleri yazdım kurdum şimdi oyun kurulmuşmu oluyo ;)

oyuna başlarken hangisine tıklayacam multiye playermi diğerimi ;)

abiler bide ses var görüntü yok niye yok görüntü anlış bişeymi yaptık problem nedir :)

abi şimdi ben indirdim oyunu pcye Codwaw windows installer paketi var buna tıklayınca hata veriyo yukardaki hatayı bide setup var ona tıklladım key mey istedi keyleri yazdım kurdum şimdi oyun kurulmuşmu oluyo ;)

oyuna başlarken hangisine tıklayacam multiye playermi diğerimi ;)

abiler bide ses var görüntü yok niye yok görüntü anlış bişeymi yaptık problem nedir :)

Sen var dalga geçmek?

ati radeon expres 200 64 mb olarak görünüyor onboard ama ramler çaldığı için öyle normalde 512 mb bunuda pc tamircisi bi arkadaş demişti ben bununla need for speed bütün oyunlarını oynadım yaw

şakacı seni ben enyayim yahu gf8800 e 204 ytl para vermişim sen 64 mb onboardla la açıyorsan açmayı bırak birde kuruyorsun pehh .. vay bee.. uyarı veriyorum sırf şaka olsun..

oyunu kurarsın açarsın ben bunun iddasında değilim arabaya bindim sen asjb8.jpghacı murata binmişsin ben a8 e 813.jpg heralde anlamışsındır farkı.. anca böyle anlarsın. oynda bi tabur asker geliyor ben adamın kaşını görüyorum senin nfare oynamıyor ;)

tmm usta haklısın haa bendede var invidia geforce 7300gt ama bozuk tamiride yok galiba ekran kartlarının öle duruyo rafta anlamadığım şey niye oyun kuruluyo yada ben need for speed oyunlarını oynadım 64 mb dediğim ekran kartıyla üstelik onboard bu neden oynanmıyor hadi hocam söz sizin ben tıkanıp kaldım şimdi ;) pc orjinal hp

ati radeon expres 200 64 mb olarak görünüyor onboard ama ramler çaldığı için öyle normalde 512 mb bunuda pc tamircisi bi arkadaş demişti ben bununla need for speed bütün oyunlarını oynadım yaw

Yok kesin dalga geçiyor ya ;)

Yahu ben 128 mblık Fx5200 ile bile 2004 yapımı HL2'yi zar zor oynuyorum sen bana 64 MB onboard kartla 2008 sonunda çıkmış bir oyunu oynamaktan bahsediyorsun? Oyun çalışıyor mu bari?

tmm usta haklısın haa bendede var invidia geforce 7300gt ama bozuk tamiride yok galiba ekran kartlarının öle duruyo rafta anlamadığım şey niye oyun kuruluyo yada ben need for speed oyunlarını oynadım 64 mb dediğim ekran kartıyla üstelik onboard bu neden oynanmıyor hadi hocam söz sizin ben tıkanıp kaldım şimdi biggrin.gif pc orjinal hp

Hangi seri? Prostreetse ben burda fx5200 ile boşuna uğraşıyorum.Crysis'i de denesene ;) Çalışıyorsa yükleyeyim bari.

tmm usta haklısın haa bendede var invidia geforce 7300gt ama bozuk tamiride yok galiba ekran kartlarının öle duruyo rafta anlamadığım şey niye oyun kuruluyo yada ben need for speed oyunlarını oynadım 64 mb dediğim ekran kartıyla üstelik onboard bu neden oynanmıyor hadi hocam söz sizin ben tıkanıp kaldım şimdi ;) pc orjinal hp

yavrucum her oyunun motoru farklı cryses i tam anlamıyla 800$ lık kartta açmıyor .. burda oyunu açtı meselesi değil 60 fps yi görüyormusun oyunda full açıyormusun ekran ayarlarını o zaman zevkini alırsın oyunun.. bu mantıkla sen en iyisi gir quake 2 oyna daha çok hoşuna gider.. sen hala açıyor bilmem ne derdindesin

beni anlamadınız ki 64 mb olarak görünüyor sistemde ramler ekran kartından çaldığı için normalde 512 mb onboard ekran kartı hacım kim kimle dalga geçiyo bende anlamış değilim

bakın arkadaşlar bana ekran kartının ramini söylemeyin bana kaç bit olduğunu söyleyin.. 1gb ram i vardır kartın 128 bittir 256 mb dır 256 bittir senni 1 gb ekran kartını havada karada öper.. en iyisi biraz araştırın bu işleri buradan başlayın

Please register to see this content.

yok hacı sendede iş yok kafana göre yorum yapıyosun hacımuratın modifiyeli olduğunu unuttun konuşuyosun sana a8le iyi yolculuklar (o:

nato mermer nato kafa.. ben yolculuğumu yapıyorum zaten ama en rahat ve konforlu bir şekilde sen kendi derdine düş

beni anlamadınız ki 64 mb olarak görünüyor sistemde ramler ekran kartından çaldığı için normalde 512 mb onboard ekran kartı hacım kim kimle dalga geçiyo bende anlamış değilim

Birincisi güzel kazık yemişsin. B)

ikincisi hiç bir ram ekran kartının ramini(bellek) yemez tam tersine onboard ekran kartları ram yer.

ücüncüsü oyunu kurarsın ancak oyunu açmak biraz zor.

dördüncüsü eğer senin o ekran kartın makinanda ki ramlere(al kardeşim 256 mb hafıza veriyorum sana şimdilik kullanakoy) diyor ise ben bu mesleği bırakırım B)

beşincisi ben asus eax1550 ile cod 5 sp yi 30fps de oynadım.2 gb ramim var 256 mb görüyo(vista 1023 mb).

altıncısı bence sen oyunu sil o kartla oyuna girsen ama yürüyemezsin B)

Hadi kolay gelsin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...