Jump to content

Kurulumsuz Wİndows

T_Rock
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar benim bu Modifiye XP olayını bilen arkadaşlara bi sorum olucak...

Mesela şöyle bi windows olabilrmi hazır kurulmuş olan bi windows ama içinde bütün driverlar olucak ghost imajı şeklinde hazırlanacak bu windows ghost programıyla disk from image olarak yada partition from image olarak başka bir harddiske attığımızda o harddikin takılı olduğu bilgisayar donanımını otomatik olarak algılayacak ve çalışmaya devam edecek mesela VIA chip setli bi ankarata da atsak çalışcak SIS chipsetli bi ankart yada AMD yada INTEL anakartlarında sorunsuz çalışcak yani kurulum ekranı çıkmadan direk ghost imajı şeklinde böyle bir işletim sistemi varmı yada nasıl yapabilirim az buçuk bilgim var ama sizin daha fazla yardımcı olacağınızı temenni ediyorum :mellow:

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler :)

bunu zaten tartışıyorduk böyle bir şey ghost ile mümkün değil

şu an benim elimde ghost la direk disk to disk yaparak çalıştırdığım bir sistem var ve bütün anakartlara uyuyor ama içine çok fazla ıvır zıvır yüklenmiş ben bunun daha sadesini istiyorum isterseni upload edebilirim daha önceden bi arkadaşın yaptığı bi işletim sistemi bu ben internet cafemde olsun müşteri bilgisayarları olsun laptoplar olsun direk disk to disk yaparak çalıştırabiliyorum ama dediğim gibi bunun daha hızlı çalışanını istiyorum ...

• 1 yıl yıl...
  • 1 yıl yıl...

[quote name='TLnY' date='05 July 2010 - 16:16 ' timestamp='1278346618' post='844388']
Konu 2008'de açılmış. Sayfalarda fazla geriye gidiyorsanız eğer mutlaka tarihe bakın :)
[/quote]

maksat yardımcı olmak değilmi 2 yıl sonra çözümü bulunmuş işte google da konnuyu aratan arkadaşlarada yardımcı oluyruz