Jump to content

Biz Yokken Bilgisayarda Neler Olmuş

wadaaa42

Recommended Posts

Personal İnspector 5.0

Bilgisayarınızda ne olup bitmiş kaydediyor.Ekran görüntüsü alıyor.Fazla kurcalamadım.Bir bak bakalım istediğiniz gibi mi?

Not .Rarlı paketteki açıklamaları aynen yapınız.

İndirme adresi (1.9 mb) :

İndirme adresi :

Please register to see this content.

Rica etsem bunu tekrar yükler misin? Sanırım link silinmiş.

Arkadaşım senin için en iyisi bu adımları takip senden sonra kim nereye girmiş ne izlemiş her şeyi pc kaydediyo noktasına virgülüne kadar adımları takip et yeter

Bu arada ben yeni üyeyim daha önce yayımlanmış olabilir bilmiyorum

Son yılların geLmıs gecmıs en faydaLı konusu bence bu...!

Internet sayfaLarında ızLedıgın vıdeoyu programsızz + (ınanamayacaksınız ama)

kota yemeden pc nıze kaydetmeyı ogretcem...! (= (youtube vıdeoları hariççç...! )

ArkadasLar dıyelım bır vıdeo sıtesınde vıdeo seyrettık vee o vıdeoyu kendı pc mıze kaydetmek istiyoruz. Fakat neredeyse bı kac sıte dısında butun vıdeo sıtelerının vıdeo ındırme programları vs seyLeri yokTuRr..! son kez olarak ınt sayflarında ızLeyecegımız vıdeo ılk olarak yerel disk C ön belleğe alır ve sonra vıdeoyu ızLerız. Bızım amacımız ön BeLLeğe alınan ınt sayfasında ızleyecegımız vıdeyu yereL dısk C de bulup pc ye kaydeterek amacımız gerceklestırmıs oLmak...!

Sımdı resımLı anLatıma geceLım...!

Ilk olarak bılgısayarıma / Klasör seçenekLeri / görünüm / gizli dosya ve klasörleri göstere tıklıyoruz

daha sonra tekrar biligisayarım / YereL disk C / Documents and Settings /( su anki kullandıgınız oturumunuz ) ANKARAGUCU (benım pc oturum adı) / Local Settings

tıklıyoruz

ve ardından

Temporary Internet Files tıklıyoruz karsımıza sole bısı cıkıyoR...!

ve sonra adresin sonuna /content.ie5 eklıyoruz yani

C:\Documents and Settings\ANKARAGUCU\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5

karsımıza bırcok klasor cıkıor ve bu klasorler ıcınde daha once gezdıgımız ınt sayfalarnın resımlerı ve ızledıgım vıdeolar bulunur. son olarak ınt sıtesında ızledıgımız vıdeyu o klasorler ıcınde bulup bılgısayarın bı kosesıe kaydetmek tabı.

bu vıdeolar ızlemek ıcın gom pLayer Lazımdı..

ee onuda benden beklemeyın. derdimizin dermanı google . ye gom palyer download yazın ındırın

umarım anlattıgımdan bısıler anlamısnızdır. yorum ve + replerı beklıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...