Jump to content

Bağlantı Var Ama Msnde 3-10sndebi Bağlantı Kopuyor

emily

Recommended Posts

ARkadaşlar pc de internet bağlantısı var istenilen sayfa açılıyor ama tek sorun MSN. Daha 10 sn bağlı kaldığını görmedim. Sürümü 8.1. Bağlanıo gidio... bağlanıo gidio....

(Belki internet bağlantım da gidiyordur ama hissetmiyorum gittiğini..Sayfa goruntulenemiyor gibi bi uyarı almadim hic...Rapidden dosya indirdiğimde 100 MB lık dosya sorunsuz iniyor...)

SEbep ne olabilir?

Modem Marka : Airties

arkadaşım öncelikle bağlantının sadece msn den kopup kopmadığını çöz.. bunn için mynette online oyun masalarına gir ne bilim bi okey yada tavla ya gir birisyle oynamaya başla bakalım bağlantı kopacakmı ? eğr kopuuyorsa ilk ihtimal bilgisayaında virüs vardır ve sebebi odur.. bi tarama yaptır daha sonra trojen programlarıyla falanda bi tarama yaptır baktın yine aynı.. tt net adsl kullanıyorssan 444 0 375 i arıyorsun durumu anlatıyorsun gelip eve gelen kablodan ölçüm yapıyorlar daha sonra binaya gelen kablodan ölçüm yapıyorlar veriler düşükşe onlar sorunun çözüyorlar ama vriler doğru geliyorsa formt at :D

Not: ben aynı sorunu yaşadım ve türkelekomdan kaynaklanna b sorundu veriler düşük geliyordu.. yeni hat verdiler evime sorun düzeldi..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...