Jump to content

Açılışta AdmİnİstratÖr Yazısı Geliyor..!

Dj iLh4n

Recommended Posts

Arkadaşlar PC açılırken ekrana ADMİNİSTRATÖR yazısı geliyor ona tıkladıktan sonra PC tamamen acılıyorr ve buda benim hosuma gitmiyor... ben bu ADMİNİSTRATÖR yazısını nasıl kaldıra bilirim.. (PC Güncelledikten Sonra Böle Oldu Daha Önce Böle Bi Sorun Yoktu.. ne oldusa GÜNCELLEDİKTEN sonra oldu..)

başlat çalıştıra control userpasswords2 yaz ve ondan sonra adminstorydeyken yukardaki kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için parola girmelidir yazar onu iptal et..uygula de ve sorun çözülmesi lazım.

Ne Demek İstedigini Tam anlayamadımki Administrator Yazısının ekrana Gelmesinden mi hoşnut kalmıyorsun yoksa şifremi koymak istiyorsun pc ye veyaata administrator yazısı çıkmasın otomatik olarak acsın mı demek istiyosun açıklarmısın..

benim anladığım kadarıyla güncelleme yapmış ve güncellemede netfreamework gibi bişey yüklediğinde karşılama ekranı çıkar bunu iptal etmeye çalışıyor sanırım aslında kullanıcı hesaplarındanda yapılabiliyor ama yukardaki daha kolay bir yöntem..

Çok tesekkür ediyorum.. dediklerini yaptım be sorunum ortadan kalktıı.. ben bunu kullanıcı hesaplarından kaldırmayı denedim ordan yapamadım ama bu arakadasın dediği sekilde yaptım ve sorunum cözüldü cok saolun..

birde söle bir sorunum var PC acıldıktan sonra ekrana ('' ZSMCSNAP bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz '') die bir HATA RAPORU geliyor sizce bu ne sorunu olabilir...?

Saatin yanındaki internet bağlantını gösteren simgeye sağ tıkla ve Ağ bağlantılarını aç ı tıkla.

2.Sonra gelen ekranda Yerel ağ bağlantısı na sağ tıkla ve Özellikler e tıkla ve orada netware için istemci gibi birşey olması gerek onu kaldır ve sonra gerekiyorsa sistemi yeniden başlat.Yine aynı admin ekranı gelecek.İşimiz daha bitmedi.Şimdi Denetim masasından Kulllanıcı hesaplarına gir Ve oradan oturum açma şeklini değiştiri tıkla ve ardından gelen ekranda Karşılama ekranını kullan hızlı kullanıcı değiştirmeyi kullanı işaretle .Uygula Seçenekleri deyip pencereleri kapat.Sistemi yeniden başlat.Bu netware için istemci yüklendiği zaman ortaya çıkar.Saygılarımla

Çok tesekkür ediyorum.. dediklerini yaptım be sorunum ortadan kalktıı.. ben bunu kullanıcı hesaplarından kaldırmayı denedim ordan yapamadım ama bu arakadasın dediği sekilde yaptım ve sorunum cözüldü cok saolun..

birde söle bir sorunum var PC acıldıktan sonra ekrana ('' ZSMCSNAP bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz '') die bir HATA RAPORU geliyor sizce bu ne sorunu olabilir...?

o sorun web cam sorunu sanırım kapatmak için bilgisayarıma sağ tuş özellikler yap gelişmişe gir aşağıda hata bildirimi yazar ordan hata bildirimini kapatırsan sorun çözülür...

001fe7.jpg

olmadı başlat çalıştıra msconfig yazarsın vebaşlangıçda aşağıdaki gibi programlar olucaktır o programlardan hatayı veren dosyanın ismine bak varsa kapatırsan sorun çözülür..yani aşağıfaki tablodaki gibi isimler olucak onlara bakabilirsin ama ilk çözüm sorununu zaten çözer..

msconfig1.gif

Arkadaşlar Öncelikle Her ikinize cok tesekkür ediyorum.. ve sizin verdiğiniz bilgileri aynı sekilde uyguladım hani biri olmuyosa diğeri olur dedim ve verdiniz bilgilerin hepsini uyguladım ve sorunum hala cözülmedi... baska ne yapabiliriz bu sorunu kaldıra bilmek icin.. ?

Arkadaşlar Öncelikle Her ikinize cok tesekkür ediyorum.. ve sizin verdiğiniz bilgileri aynı sekilde uyguladım hani biri olmuyosa diğeri olur dedim ve verdiniz bilgilerin hepsini uyguladım ve sorunum hala cözülmedi... baska ne yapabiliriz bu sorunu kaldıra bilmek icin.. ?

hata bildirimini devredışı bırakınca düzelmesi lazımdı birde çalıştıra regedit yaz ve düzenden bul de ve yukarıdaki ZSMCSNAP yazısını arat çıkan herşeyi sil ama bu biraz riskli denemek istersen bunuda gözönünde bulundur yani sorumluluk senindir..

birde yapmadan önce geri yükleme veya yedek alırsan sorun olursa geri dönme ihtimalin olur....

Dediğinizi aynen uyguladım ama düzelmedi... Şimdi bu dedinizi yapmakta riskli dediğniz gibi PC de oncan sey var formatlamakta istemiyom.. PC nin yedeği var ama te ilk bastaki kurulum yedeği var direk format atmıyorum ben pc ye yani.. simdi bu dedinizin ne kadar cok riskli oldugunu tam bilmiyorum acıkcası napcamı sasırdım walla.. :D

Dediğinizi aynen uyguladım ama düzelmedi... Şimdi bu dedinizi yapmakta riskli dediğniz gibi PC de oncan sey var formatlamakta istemiyom.. PC nin yedeği var ama te ilk bastaki kurulum yedeği var direk format atmıyorum ben pc ye yani.. simdi bu dedinizin ne kadar cok riskli oldugunu tam bilmiyorum acıkcası napcamı sasırdım walla.. :D

şöyle söylesem daha iyi olur riskli derken sonuçta sistem dosyalarının bulunduğu kısım orası o yüzden riskli dedim ama %30 gibi bir risk var normalde hiç birşey olmaması lazım en fazla webcam varsa o çalışmaz yani tekrardan yüklemen gerekebilir ama sisteme bişey olmaması lazım yinede seçim senin dediğim gibi normalde bişey olmaması lazın en azından dosyaları aratıp bir bak böyle bişey çıkıcakmı?

..................

edit ben yazarken sende yazmışın bir şey daha geldi aklıma ccleaner programını yükle ve kayıt defterinden sorunları tara de ve sonra sorunları çöz de regeditin yedeğini alıcaktır çok yüksek bir ihtimal işe yarar yaramazsa dosyayı silmeyi denersin biraz araştırdım spywarelerle ilgili bişey gibi gözülüyor

c cleaner için burdan yükle:

http://www.ccleaner.com/[/CODE]

adszcp4.jpg

son olarak birde bu sitedeki dosyayı indirip taratabilirsin ama ilk ccleaneri dene olmadı aşağıdaki siteyi dene olmadı regeditden silersin ama ccleaner kesin dene bence..

[CODE]http://www.liutilities.com/products/campaigns/affiliate/cb/offer/processinfo/rb/[/CODE]

Regedit ten o hata raporunu veren yazıyı buldum ve sildim ve pc yi yeniden baslattım.. Pc acıldıktan sonra tekrar aynı hata raporu geldi tekrar regedit yapıp tekrar o hata raporunda yazan ZSMCSNAP yazıyı arattım ve sildiğim sey geri yüklenmiş.. başka yapabilicem seyler varmı ?

Regedit ten o hata raporunu veren yazıyı buldum ve sildim ve pc yi yeniden baslattım.. Pc acıldıktan sonra tekrar aynı hata raporu geldi tekrar regedit yapıp tekrar o hata raporunda yazan ZSMCSNAP yazıyı arattım ve sildiğim sey geri yüklenmiş.. başka yapabilicem seyler varmı ?

yukardaki yazıyı edtledim dediklerimden biri çözmesi lazım spymış sanırım ben webcam biliyordum ama spy gibi gözülüyor yukarıdaki yazıyı oku ve en altdaki sorununu çözer heralde.. yani bu

http://www.liutilities.com/products/campaigns/affiliate/cb/offer/processinfo/rb/[/CODE]

ama ccleaneride dene..ve çözdüğündede hangi yöntemle çözdüğünü yazarsan diğerleri için güzel olur..

Sorunumu cözdüm EXİTLY çok tesekkür ediyorum sana.. EMEĞİNİZİN hakkını vermek lazımm gercekten... ben söle bişey yaptım.. sen bana demiştin wep kamerası sorunu die bende o kayit defterinden o ZSMCSNAP hata raporu veren defteri sildim ve PROGRAM EKLE VEYA KALDIRDAN da Kameranın setup dosyasını sildim pc yeniden başlattım sorun düzeldi artık hata raporu vermiyor.. Hersey icin cok tesekkür ediyorum tekrar sana bu verdiğin programıda karsıma cıkacak bağzı hata raporları icin kullanırım artık...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...