Jump to content

2.el Masa üstü Pc

Recommended Posts

S.A arkadaşlar kolay gelsin hepinize  masa üstü pc de degişiklik yaptım anakart  GA-H55M-S2 (rev. 1.3)  işlemci Intel Core i5 650 3.2Ghz 4Mb Cache LGA1156  boş kasayıda değiştirdim bunları kullanıyordum  yerine 

2.el olarak yerine MSI A68HM-E33 V2 Amd A68H 2133Mhz(OC) DDR3 Soket FM2+ mATX Anakart    AMD A10 7890K 4.1GHz 4MB Cache Soket FM2+ İşlemci + AMD Radeon R7 bunları aldım teknik servis arkadaşım başkasından almış adam nakle sıkışmış komple pcyi satmış servis arkadaşıma bende sıkılıp yanına gittim muhabbet ettik filan pc gördüm ne arızası var dedim kim bozdu tanıdıkmı filan yok sen tanımazsın adam sattı gıtti  komple 2 bin tl ye satıyordu dedim bana sat ama ben sadece anakart ve işlemci kasa değiştirelim dedim düz fiyat ver alım dedim  anakart işlemci 500 tl düz sana verim çokmu dedi yıllardır senle hukukum var sana beleş ver diyecek halim yok seni kurtaracak rakamı söyle alim 500 tlye anlaştık ertesi gün kasamı alıp gittim değiştirdik  teknik servis arkadaşım memnun kalacaksın dedi güzel pc yaptık dedi  her şey güzel tıkır tıkır çalışıyor  3 gün oldu hiç bişi yaşamadım   Sadece size sorum  anakart ve işlemci  bir halta yaramaz deyip benim moralimi bozdular  çevremdeki arkadaşlar sizin fikrinize ihtiyacım var günlük kullanıyoruz ağır bir işlem yok  vaktinizi aldım haklarınızı helal edin iyi günler 

RedDunyam, 3 saat önce yazdı:

Yeniler hiç kötü değil sonuçta sen kullanıyorsun farkı sen anlarsın en çok

sorunda çıkmadı diyorsun ekran kartı kaç gb

ekran kartı 2 gb  bu 

Please register to see this content.

gangstarap, 11 saat önce yazdı:

Core i5 650 3.2Ghz çift çekirdek  2010\1 çeyreğinde çıkan işlemci, AMD A10 7890K 4 çekirdek 4.1 ghz hız aşırtma ile 4.3 ghz oluyor 2016 üretimi, işlemci içinde 866 MHz  R7 ekran kartı var, yani driver yükleyip haricen ekran kartı takmadan anakart görüntü soketi ile ekran kartı çalışması lazım!, anakart 32gb ram desteği, arka panel usb 3.0, ekran kartı pci express 3.0 desteği var sizi baya bir götürür ssd takarsanız uçar.

teşekkür ederim degerli yorumun için şu anlık ssd düşünmüyorum yeni ürünlerin gelmesini bekliyorum sıfır denipte kullanılmış iade edilmiş ssdler dolaşıyor kardoda taşırken fakettim adam almış iade ediyor kaç gün kullandı yada neden iade ediyor bilmiyorum içerine bakmadım amazon nun ürünleri gelince zaten yeni ürünler gelmiş olacaktır 1 ayda amazonun şiparişleri anca bitiyor tahminim 3 ay filan sonra yeni ürünler başlar şuan alınan tüm ürünler yıl olarak eski vede kullanılmışlık ihtimali yüksek  o nedenle almıyorum tekrar teşekkürler kolay gelsin

s.a  teşekkürler arkadaşlar ekran kartım çok iyi çalışıyor herhangi sorun yok  yarın tam 1 hafta olacak gayet tıkır tıkır maşallah çalışıyor  annem ve kız kardeşim kullanıyor sorun varmı dedim gayet iyi  günlük 16 saat ful çalıştıyorum boş kullanımda herhangi bir sorun teşkil değil  takip ettiğim bir anakartı düşer diye bekledim pahalandı şansıma 2.el olarak buldum kredi kartından para çektim aldım daha bu şans gelmezdi böyle fırsatları değerlendirmek gerek sonra hüsran oluyor insan hepinize değerli yorumlarınızdan teşekkür ederim kolay gelsin