Jump to content

Ms Office Topiği Ne Hale Geldi ?

TosunPASA
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar..

office 2013 ve 2016 nın  lite ve pro serileri için link aramak istedim konu içinde... maalesef topic paylaşım topiği ama aktivasyon alternatifleri ile 2019 linklerinden maalesef aradığım linkleri bulamadım. sayfalarca dolandım

forjest in cloud na da baktım ama orda da göremedim. idm nin topiği gayet başarılı bir şekilde ilerlerken.. office in topiği çorba olmuş.. birçok link yabancı paylaşımlarının paylaşımı veya kopya link çoğaltılması ile.. bana ne arkadaş 29 dil barındıran yapısından... evde basit bir şekilde çocukların ihtiyacı için kurulum yapacak arkadaş.. link bulamadım yaaaaaa

maalesef yönetimin office topiğini ya alt bölümlere ayırsın yada bu kadar gereksiz paylaşımlara izin vermesin...

eskiden ne güzel idi paylaşımlar. lite ı ayrı - prosu ayrı.. portable ı ayrı konulur idi.. 70-150mb arasında kurulum paketi olur geçerdi... şimdi 2-5gb lık paylaşım paketini kullanan kim var bana biri çıksın söylesin... ? hangi pivot table ve mssql server report tool u olarak kullanıyorsunuz ???????

office 2016 nın benim için en büyük avantajı şudur .. kurulum yapmışlar farketmemiştir... veya kimsenin ihtiyacı olmamıştır... 2013 den 2016 nın en büyük avantajı bireysel ihtiyacım olarak... 1milyon satırı desteklemesidir.

insanlara gb larca download yaptırmanın veya dolar ödeyerek aldığımız pc leri kastırmanın mantığı nedir ? harcanan zamana da yazık.. interneti boşa harcamaya da yazık

bana kalsa 2007 veya wps kullanır geçerim... ama maalesef son zamanda ticari yazılımlar ms nin dll leri ile raporlama hazırladıkları için ..

tamam 2.5gb lık seçimli bir paket vardı... kendinden aktivasyonlu ve 32/64 ü kendisi seçen ve kuran... onun linklerini bile bulamıyorum... bazıları da ölmüş tabiki...

lütfen şu office topiğindeki saçma sapan gereksiz paylaşımları kaldırın...  millet ...dik yarışı gibi çoklu dil seçenekli ve her halinde yabancı sitelerden alınan linkleri paylaşarak burada "topic count" kasma derdini gibi başka yerlerde yapsınlar

saygılar

• Like 5

Bu konuyu açtığınız için hakikatten teşekkürler; tamamen aynı fikirdeyim ve aynı dertten muzdaribim. Umarım konu temizlenir. Fakat eleştiri olarak algılamayın; "Topik" kelimesi yerine "Konu" kelimesini falan kullansak daha Türkçe olmaz mı :)

• Like 5

o zaman kendimi de eleştireyim.. doğrusu "topic"  :-)

evet.. tnctr yönetiminden çözüm bekliyorum...  download linkini yerli bir warez sitesinden buldum ve arkadaşa gönderdim.. 856mb gibi bir lik 64 bit pro için

konu'yu sürekli spam ve flood ları ile kirleten arkadaşlara da kopya link emekleri için de teşekkür ediyorum

• Like 1

• Moderator

Arkadaşlar sitem ediyorsunuz da raporladınız mı acaba durumu? Bu durumlarda önce raporlayalım. Bakın katılımsız bölümünde aynı konu tek sayfa olarak temizlenmiş şekilde duruyor. Hatta indeksli şekilde. Bu arada konuya el atılacaktır. 

• Like 5

TornadoEffect, 22 saat önce yazdı:

Arkadaşlar sitem ediyorsunuz da raporladınız mı acaba durumu? Bu durumlarda önce raporlayalım. Bakın katılımsız bölümünde aynı konu tek sayfa olarak temizlenmiş şekilde duruyor. Hatta indeksli şekilde. Bu arada konuya el atılacaktır. 

Sayın Moderatörüm sitem değil bizimki, dostça bir serzeniş, kızmayın hemen :) Teşekkürler bu arada.

• Moderator

Kızdığımız yok :) Benimde size dostça serzenişim sayabilirsiniz :) Bazen bu tarz başlıklar görüyoruz, tabi ki fikirlerinizi yazıp çizebilirsiniz ama en azından kendimizin de üstümüze düşenleri yapması gerektiğini bilelim. Sadece onu belirttim. Esen kalın :)

• Like 3