Jump to content

Bu Nedir? Sizdede çıkıyormu?

Recommended Posts

http://img380.imageshack.us/my.php?image=ekranalntsfb5.jpg]ekranalntsfb5.th.jpg[/url]

Resmi koyabildiğmi veya koyamadığımı bilemiyorum ama yukarıdaki linkteki uyarı mesajı dün geceden beri kendiliğnden ve aralıklı olarak zaman zaman çıkıyor. Sebep ne olaki?

"Lig TV" başlıklı mesajı izlemeye başladıktan sonra durum hasıl oldu ama bir alakası varmı bilemiyorum.

Not: İmageShack sitesinde "direct link to image" ı göremiyorum ve bu mesaj yazma bölümünde [img)...(img) aralığı yok(linki koyacağım yer..).

Özet olarak buraya resim koymak nasıl yapılıyor? Resim geldiğinde başlıkta sorduğum soru anlaşılacak.

eskiden diyordu

direk link bölümü gizlenmiştir resmi yüklediğinizde en altda tüm linmklerin altında advantage link yazar oraya basıp linki görünür yapıp ekliceksiniz forum kullanımında resimli tarif ettim..yani burda..

adsz2ft3.jpg

Çoktandır bakmıyordum. Arkadaşın öğretici açıklamasını yeni gördüm. Artık bu eskimiş resmi değilde gerektiğinde başka bir resmi bu açıklamaya göre koyabileceğim. Çok sağolsun.

Aslında denemek için herhangi bir resimde koymak isterdim ama boşuna uyarı almakta istemiyorum doğrusu.

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...