Jump to content

Perfect Xp Sp3 YÜklÜ Pclerde

babyface

Recommended Posts

burda amacım emek verilmiş bir çalışmayı zan altında bırakmak "asla" değil öncelikle onu belirtmek isterim!!!

arkadaşlar perfect xp sp3 kurduğum 6 pcde winamp açılışında aşağıdaki resimde görünen trojen bildirisini alıyorum.gerçi kaspersky tespit edip hallediyo benim açımdan bi sorun teşkil etmiyor ama bir kaç pc sahibine

bunu anlatamıyorum.bu konuyla ilgili bi kaç sorum olacak;

1) bu yaşadığım sorunu yaşayan (perfect xp sp3 yükleyenler arasında tabiki) varmı?

2) eğer yoksa neden kaynaklanabilir,fikri olan?

3) ve netten araştırmama rağmen pek etkili bi çözüm bulamadım,çözüm önerisi olan varmı?

saygılarımla...

hatalb3.jpg

ben barışa bu konuda gercekten güvenen ve destekleyen birisiyim tabiki bunlar yayyınlanacak ve cözüme kavuşturulacak ben barışın sistemini her gün en az 3 4 bilgisayara kuruyorum bu konuda en ufak bir sorunbile yaşamadım arkadaşın dedigi gibi zaten belirtmiş ve virüs programı buldugunu siliyor ve problem kalmıyor kasperki nod 32 ve avastla ilk denememde muhakak taratırım öyle kurulumlara gecerim bende bunu gördüm ama winampın otomatik kurulum kodundan kaynaklandigi için hiç bir probleme rastlamadım

barışa bu konuda tebrik ederim sayenizde ve bunu burda paylaşan arkadaşada ince düşünmesinden dolayı teşekkür ederim

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar başınıza hiç geldimi bilmiyorum ama ben bilgisayarcı olarak perfect xp kullanıyordum ve yükledim pclerin 3 5 tanesinde şu sorun ile karşılaştım işletim sistemşi yükleme ekranında c sürücüsünü d d sürücüsünü ise c oalrak gösteriyor yani c ye format atalım derken d ye attıgım bayagı oldu müşterilerimle papaz oldum ama en sonunda bu işinde caresini buldum uzun oluyor ama müşteri kıllık yapınca mecburen yedeklerini geri kurtarıyoruzz bir gün kadar bi zamanımızda gitse buna degiyo çümkü hd de ilk günden o güne kadar isterse 50 defa format atılsın butun silinen şeyleri kurtara biliyoruz :( programın ismini istek olursa veririm herkese iyi çalışmalr bu arada trojen olayına gelince yaşanılıyor ama winamp dosyasını ucurdugumuzda bi problem cıkmıyor see you later next time :(

C:\Program Files\Winamp\Lang(ya da languages da olabilir) içindeki winamp-tr-tr.wlz dosyasını silin.

Bu şekilde çözülüyor arkadaşlar. Bendede aynı sorunu veriyordu. baris_seven arkadaşımızda bunu açıklamıştı son sunumunda. Tamamen yanlış alarm.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...