Jump to content

Müziğin Sesini çıkarıp Sadece Sarkıyı Alabileceğim

yokyokyok

Recommended Posts

Var Böle Bişi Bide İmkansız Yazmıssınız Bunun için programlar Var . Sitede Paylasıldımı bilmiyorum ama Google'ye Müzikten sesi ayıran program diye yzarsan bulursun arkadasım bıraz arastırısın amacına ulasırsın. Tesekkurler.

yapabilecegin parcanın içinde bos sözsüz olan parcanın müzigini Alırsın onada efekler falan atarsın sonrada aralarında kesildigini belli etmeden aralara da efek verirsin. Sözsüz Ayarladıgın Bos Müzigede Beat denir.. Bu İşlemide Acoustica Mix Craft İle yapabilme imkanın vardır ama senin dedigin öle şey olmaz olsaydı herkes yapardı ve önüne gelen de dj olurdu halende öle de işte sahteler bile cıkdı düşün artık işte..

Sesleri müzikten ayıramazsınız, programla mümkün değil. Md denen bir olay var, adamlar sözsüz müzik yapıp internette satıyorlar. 1-2-4 ytl gibi bir ücretle. İstekte bulunabiliyorsun. Google a md yaz bir bak istersen.

Belki on yildir bu muhabbeti duyuyorum. Insan seslerini müzikten ayiracak bir program ... Evet sözde bunu yapan birkac program var. Var ama admininde dedigi gibi yüzde yüz bir cözüm degil. Sadece insan seslerini kisiyor. Yani bu konu belki bi on yil daha sürer...

arkadaşım ben bir kaç program denedim ama %100 sonuç veren program yok ama bazı şarkıların sadece sözlerini bulabilirsin internette oda çağu parçanın yok tabi

bende 30 kadar sadece ses olan endtrümental olmayan parçalar var ve mükemmel bişey

aslında bu tür parçalara ''acapella'' deniyo internette aradığın parçanın acapellasını yazarsan belki bulursun

bende ''the way i are '' ve ''please dont stop the music'' in acapellaları var sürekli dinliyorum mükemmel...

şansın varsa sende aradığın parçanın acapellasını bulabilirsin

BOL ŞANSLARRRRR

bunu en iyi yapan sizin ulaşabileceğiniz tek program adobe auditiondur. sadece vokal sesini kısarsın o kadar. ama yinede çok az sözler duyulur. bundan daha iyisi öyle bir iki programla mümkün değildir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...