Jump to content

Hangi Modifiye Xp Yi Kullanıyorsunuz

kralprens
 Share

Recommended Posts

• Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Modifiye xp kesinlikle kulanmam kullananlara da kesinlikle tavsiye etmem.diyenler sebeb..! yazarsa daha iyi olur.

ben kullanıyorum orjinal xp den daha kullanışlı güncelleme derdi yok güncelleme yapıyorduk orjinalde bir 3-4 saat onla uğraşıyorduk.

gecen yaptığım güncelleme en son olan .)

86de467248ed.jpg

barış arkadaşımıza teşekkürler onun xp lerine güveniyorum ve gönül rahatlığıyla kullanıyorum.

barış kardeşimizin ------------Perfect XP SP3 + Plus Edition V2----------------sini kullanıyorum.Şimdide Allah (c.c) razı olsun ----PXP_LiteV3_AIO----çıkarmış acaba şimdide bunu yüklesem pişman olurmuyum.yoksa perfect xp sp3+plus edition v2 ye devammı edeyim

barış kardeşimizin ------------Perfect XP SP3 + Plus Edition V2----------------sini kullanıyorum.Şimdide Allah (c.c) razı olsun ----PXP_LiteV3_AIO----çıkarmış acaba şimdide bunu yüklesem pişman olurmuyum.yoksa perfect xp sp3+plus edition v2 ye devammı edeyim

sen PXP_LiteV3_AIO kullan sistem hızdan ucuyor herşey cok güzel.

ben Perfect XP SP3 + Plus Edition V2 kulanıyorum ve her bilgisayarada yüklüyorum modifiye kulanmam diyenleride anlamıyorum kendiliginden her türlü işlemi yapan ve ayarları olmuş bir sistemi kurmak yerine elle kendisinin yapması sadecene zaman alır başkada bir işe yaramaz ve kulandıgım sistemleri yaklaşık olarak bu geüne kadar 250 nin üstünde bilgisayara kurdum ama hiçbir hata vede bir şeye rastlamadımmm güvenmeyenler olabilir ama bir önce araştırın inçeleyin kurun deneyin rahatlıgını ve keyfini gördükçe başka sistem kulanmayacagınızı tahmin ediyorum

ayrıca arkadaşlar secimlerinizi bilgisayarlara göre yaparsanız daha iyi performans alacagınıza inannıyorum yani sistemi kuracagınız bilgisayara göre belirleyiniz daha iyi olur

bunlar benim fikrim paylaşmak istedim o kadar teşekkürler

ben bir cafecıyım bunların içinde en güzelı tnc xp derım hepsını denedım ilk başta süper ama son ra makınalar kağnı gibi oluyor enson sistem makına bıle yavaşlalıyor ağ sorunu modıfıyelerde hep sorun şekerboii bu sorunuda halletmış tncsp 3 derım gerısı fasa fıso endüşük makınadan enson modelıne kadar süpoer hızlı nedeni de yazıyorum ben bir cafecoyım hepsını denedım tek tek tncden sp 3 den şaşmayın az oynanmış cok hızlı züppppperrrrrbişi

necccoyyy 2009 ultımate görsellık var hız yok tek kullacı için yenı model makınalar için 2 gb remı olmayan sakın kurmasın derım

perfeck xp ağda sorunlarla dolu bir işletım sistemı sonradan yavaşlayıyor neyaparsanız yapın bunu engelleyemezsınız yavaşlıyor

clean xp mavı ekran hatası ve daha neler

cafeplus eksık donanım vürüs yığını

conaxs ustanın enson işletım sıstemı 6 fena değil tnc kadar olmasa adam sadelığı bozmamış tnc 3 veya canaok6 mı dersınız tnc ağırbasıyor azbışı clıntlerde tnc anamakına conaks ustanınkısı oda servergibi calışması yanı kısıtlama yok bağlantıda ondan

@morning bile TncXp kullanıyorsa biz ne kullanalım :lol:

Fresh Xp.Gayet Güzel ve Tam benlik bir sistem.

Daha önce TncXP SP3 kullanmıştım uzun süre.Epey memnun kalmıştım.

TncXP'yi uzun zamandır deneyecektim fakat birsürü sistem çıkardığımdan öncelik o sistemlere gitti :lol:

Şimdi TncXP SP2 kurdum ve bilgisayar ilk gün neyse bugün de aynı.

SP3 sanki daha ağır gibi geldi bana TncXP kurunca.Belki de sk8er_boi TncXP'ye özel bir şey yaptı da bu kadar hızlı :lol: bilmiyorum.Ama gerçekten kaliteliymiş.

Geçen gün okuldaki bilgisayarları görme şansımız oldu arkadaşlarla, bir baktık onlarda da TncXP yüklü :(

TncXP sonrasında da Ultimate 2009 düşünüyorum :) Yorumlara gözattığımda genellikle çok memnun kalınmış ve 2008 sürümünü kullandığımda ben de çok memnun kalmıştım.

Bu tür sistemleri deneyim amacıyla kullanıyorum.Ne yapılmış, ne çıkarılmış, ne eklenmiş vs. diye. Hoşuma giden şeyleri kendi sistemlerimde de kullanıyorum.Mesela MicroXP'deki masaüstü klasörü ve ondaki kullanışlı özellikleri LiteXP'de kullandım.