Jump to content

Hangi Modifiye Xp Yi Kullanıyorsunuz

kralprens
 Share

Recommended Posts

ben laptopla gelen wista home premium kulllanıyorum.ama xp yi mumla aratıyor bana.sürekli izinler ,ag kurarken ki sorunlar vb.tekrar xp ye geçmeyi düşünüyorum cihazın pek xp sürücüsünü bulamadım.bi arkadaşımda bid xp dvd si görmüştüm bir sürü program vardı.ofisinden internet programlarına kadar kurarken seçim yapılabiliyordu.hatta xp üzerinde de bi önyüze girince programları crackleri ile kendi kuruyordu.bu anlattıgımın ismini yada bunun gibi bir modifiye önerebilir misiniz.fresh xp benziyor ama program yok ek olarak.Düşündüklerim xp ultimate2009,tncsp3,fresh xp önerileriniz olursa sevinirim.(türkçe olması mecbur degil ingilizce de olabilir torrentten bulabilecegim)

• Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

normal xp kullanıyorum cyristal xp nin pack vista 2 sini ekleyerek

barıs seven ustanın xpleri skiber boi ustanın tnctr si morning ustanın xp si

ama genelde makinalara göre kurulum yaparım eski makinaya baska yeni makinaya baska

perfeckt xp dvd ise bence en stabil calısanı driver sorunu falan yok az önce driveri olmayan toshiba marka bi laptopa yükledim sadece software modemi görmedi

herkese kolay gelsin

bugüne kadar 3 sistem kullandım

tncxp sp2

tncxp sp3

ultimate 2009 plus şuan bunu kullanıyorum

fazla görsellik istemiyorsanız windowsblinds i kaldırın diğer ıvır zıvırları da (sidebar.rocketdock gibi) kaldırınca süper bi sistem tncsp3 ü beğenmedim ama sp 2 harikaydı güncel olsun die sp 3lü ultimate 2009u kullanıyorum yoksa tncsp2den şaşmam

• 3 hafta sonra ...